Rüyada Kafatası Görmek

Rüyada kafatası görmek, hayırlı durumlara işaret eder. Sağlıklı olmak, helal mallar edinmek, , bolluk, bereket, zenginliğe sahip olmak ve şifaya kavuşmak şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin dertlerinin bitmesiyle birlikte derin bir nefes alacağı ve rahat bir hayata kavuşacağı tabir edilir ve rüya sahibinin hayatına güzelliğin, iyiliğin ve rahatlığın hakim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kafatası Kemiği Görmek

Eğer rüyanızda kafatası kemiği gördüyseniz, bunun anlamı işlerinizin hafifleyeceği, hayatınızın yoluna gireceği, gelirinizin artacağı, sorunlarınızın çözüleceği, huzurunuzun ve neşenizin yerine geleceğidir. Şifa bulunacağı ve dertlerin dermana kavuşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kafatası Kırılması

Bu rüyayı gören kişinin şanssızlığa uğrayacağına, kötü olaylarla karşılaşacağına, uğursuzlukların ve dertlerin başından eksik olmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin üzüleceği, mutsuz olacağı, hayal kırıklığına, karamsarlığa ve umutsuzluğa neden olacak durumların ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kafatasının Açılması

Rüya sahibi kişinin açık sözlü bir kişi olduğunu, düşüncelerini asla dolaylı yollardan söylemeyip, aksine cesur bir şekilde konuştuğuna, karşısındaki kişiyi kaybetme pahasına da olsa arkasından konuşmayarak, o kişiye karşı son derece açık ve dürüst bir biçimde davrandığına delalet eder.

Rüyada Kafa Görmek

Bu çok hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibi kişinin, çevresinin geniş olduğuna, iş sahibi, zengin ve eğitimli bir kişi haline geleceğine işaret eder. Bu kişinin başarıya doymayacağını, hırsı ve çalışkanlığıyla hayallerine kavuşacağını, çevresindekilerin saygı ve sevgi duyduğu birisi olacağını gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın