Rüyada Kirpi Görmek

Rüyada kirpi görmek neşeli akıllı birisiyle evlenece­ğinize işaret sayılır. Kirpi rüyası, merak ve hileye de yorumlanır.

Rüyada kirpiyi görmek, hileye, onun bunun ayıbını araştırmaya, gizlenmeye, şerre ve kişinin kendisi için sakladığı şeye işarettir.

Kişinin rüyada kirpi görmesi, onun (rüyayı görenin) inandığı ve gü­vendiği kişi tarafından aldatılacağına ve bu sebeple itiba­rının düşeceğine işaretle yorumlanır. Bu rüya insanı hay­rete düşüren bir rüyadır. Çünkü bir insanın dostu sandığı ve inandığı, güvendiği kişi tarafından aldatılması, inanılır şey değildir, duyanları hayrete düşürür demek olur.

Bazı yorumcular, genç bir kızın rüyada kirpi görmesi, akıl­lı ve becerikli bir delikanlı ile evleneceğine işaret eder.

Bir kimsenin rüyada kirpi görmesi, kalbi dar ve gönlü sıkıntılı, şefkati az ve çabucak sinirlenen kişilere işâret eder.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nazik

Ben ruyamda kafası kolları bası siyah sirtı kırmızı renkde bir kirpi kolumu bacagımı ısırdı ne anlama gelir bu

sema aydin

Rüyamda yengemin basinin ustunde bi kirpi gordum sozde onlar besliyolarmis saclarina igneleri takilmis neyse cikariyoruz ben aliyorum bembeyaz bi kirpi igneleri kalin bu yuzden insana batmiyo cok fazla acitmiyo dikkatlice tutuyorum yinede onu bi cocuk gibi bakiyorum kollarimda uyutuyorum sonra sanki cocuk gibi oluyo mama falan diyo yemek yediriyorum ayni bebek gibi disleri yok kucuk bebege cok benziyodu hatta bazen kirpi oldugunu unutuyorum ruyamda cok tatliydi ama cok sevdim