Rüyada Kırmızı Mont Görmek

Rüyasında bir giysi aracılığıyla soğuktan korunduğunu gören kişilerin gerçek hayatta hastalıklardan uzak olacakları rivayet edilir. Özellikle beden sağlığını çok fazla dikkat ve özen gösteren kişilerin daha sıklıkla gördüğü bu rüyanın gerçek yaşamda gelişecek günlerinde, kış mevsiminde rahatsızlıklarına da dikkat ederek hasta olmamalarına dalalet eder. Rüyada kırmızı mont görmek konusunda bir başka tabir ise bekar erkekler üzerinedir ki bu durumda rüyayı gören kişinin dengesiz bir kişiliğin atmosferine gireceği rivayet edilir.

Özellikle iş değişikliğini düşünen ancak bu konuda kararsız olan kişilerin rüyada kırmızı mont giymeleri durumunda tercih ettikleri işin de kendilerini tatmin etmeyeceği bu rüya ile birlikte yapılan yorumlar arasındadır. Diğer taraftan manevi zayıflığa da işaret eden rüyada kırmızı mont görmek şıpsevdi ilişkiler içerisinde vakit kaybeden kişilerin kırdıkları kalpler varsa bu kalpler üzerinden sıkıntı yaşayacakları da yapılan yorumlar arasında yerini alır.

Rüyada Kırmızı Palto Giymek

Kırmızı her rüyada olduğu gibi bu tür rüyalarda da belirli olumsuzlukların yaşanacağına dalalet etmektedir. Özellikle rüya sahibinin bekar olması durumunda kısmetsizlik ve kadınlar için de doğal olarak “evde kalma” durumunun sanıldığından daha uzun süreceği şeklinde yorumlanır.

Ancak bu rüyanın erkekler için gelişen yorumunda daha çok başarılı olma durumu ön plana çıkar. İş yaşamında hedefleri ve beklentileri mevcut olan kişilerin terfi ve hedeflerini gerçekleştirme gibi sevinçli durumları yaşamaları söz konusudur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın