Rüyada Kirli Ev Görmek

Rüyada kirli ev görmek hayırla yorumlanmaz. Uzun süre devam edecek tatsız olayları haber eder. Etrafınızdaki fitneci insanlar huzurunuzu kaçıracak, moralinizi bozacaktır. Bu moralsizlik aile hayatınızdaki düzeni de bozacak eşinizle aranızın açılmasına sebebiyet verecektir. Bazı âlimler ise maddi anlamda zararlar yaşayacağınızı yıllardır emek harcadığınız birçok şeyi kaybedeceğiniz şeklinde yorumlar.

Rüyada Kirli Ev Temizlemek

Rüyanızda kirli bir evi temizlediğiniz görmek ailenizdeki düzeni, mutluluğu devam ettirmek için yeni kararlar alacağınız ve bu kararların arkasında duracağınız net ve kesin çizgilere bu kararları ailenize kabul ettireceğinizi işaret eder.

Rüyada Komşusunun Kirli Evini Temizlemek

Rüyanızda bir başkasının evini temizliyor iseniz o kişiyi çok zor bir durumdan kurtaracağınız anlamına gelir. Eğer rüyadaki kişiyi tanımıyorsanız etrafınızda yardıma muhtaç birisine farkında olmadan çok büyük iyilik yapacağınız ve bu kişinin hayatınız boyunca size minnettar olacağını işaret eder.

Rüyada Kirli Ev Almak

 Kayıpların habercisidir. Yakın çevrenizin uyarılarını göz ardı ederek yeni işlere atılacağınız ve bu işlerden ciddi kayıplar elde edeceğinizi işaret eder. Bu kayıplar sizi maddi anlamda yıpratırken etrafınızdakileri de üzecektir.

Rüyada Kirli Eve Taşınmak

Sağlığınızın bozulacağına ve yaşam kalitesindeki düşüşlerin habercisidir. Yaşam kalitenizdeki bu düşüş maddi anlamda da sizi zor günlere sürükleyecektir.

Rüyada Kirli Eve Misafir Gelmesi

Rüyanızda eviniz kirli iken misafir gelmesi sizi olduğu gibi ailenizdeki fertlerinde olumsuz etkilenmesine sebep olacaktır. Ailenizden birinin sağlık durumundaki bozulmalar sizleri de zorlayacak belki de maddi anlamda sıkıntılı günler geçirmenize neden olacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

alpgiray koçak

ağır depresyondayım.intiharın eşiğindeyim.hayatımda hiçbir şey düzgün gitmedi,gitmemeye de devam ediyor.artık ruhsal olarak kendimi yenileyebilme enerjimi kaybettiğimi düşünüyorum.bu durum beni daha işin içinden çıkılmaz kısır döngüye sokuyor ve daha çok yıpranmama sebep oluyor.psikolog yardımı aldım.çok gittim ilaçlar kullandım vs.ölmek istemiyorum ama sonun emin adımlarla bana yaklaştığını hissediyorum.diyeceklerim bu kadar.sadece içimi dökmek istedim.

Elif yazici

Rüyamda villa tipi büyük bahçeli bir ev almış idik evin temizlenmesi gerekiyordu ve evi beğenmedim eski idi dağınık idi içindeki eşyalarda eskiydi ve ev sağlam değildi güven verici gelmemişti bana balkonunda çok fazla küflü ekmek vardı komşularla attık ekmekleri evi aldığımızda çok üzüldüm eşimin bana sormadan böyle bir ev almasına anlam veremedim