Rüyada Kirli Ev Görmek

Rüyada kirli ev görmek hayırla yorumlanmaz. Uzun süre devam edecek tatsız olayları haber eder. Etrafınızdaki fitneci insanlar huzurunuzu kaçıracak, moralinizi bozacaktır. Bu moralsizlik aile hayatınızdaki düzeni de bozacak eşinizle aranızın açılmasına sebebiyet verecektir. Bazı âlimler ise maddi anlamda zararlar yaşayacağınızı yıllardır emek harcadığınız birçok şeyi kaybedeceğiniz şeklinde yorumlar.

Rüyada Kirli Ev Temizlemek

Rüyanızda kirli bir evi temizlediğiniz görmek ailenizdeki düzeni, mutluluğu devam ettirmek için yeni kararlar alacağınız ve bu kararların arkasında duracağınız net ve kesin çizgilere bu kararları ailenize kabul ettireceğinizi işaret eder.

Rüyada Komşusunun Kirli Evini Temizlemek

Rüyanızda bir başkasının evini temizliyor iseniz o kişiyi çok zor bir durumdan kurtaracağınız anlamına gelir. Eğer rüyadaki kişiyi tanımıyorsanız etrafınızda yardıma muhtaç birisine farkında olmadan çok büyük iyilik yapacağınız ve bu kişinin hayatınız boyunca size minnettar olacağını işaret eder.

Rüyada Kirli Ev Almak

 Kayıpların habercisidir. Yakın çevrenizin uyarılarını göz ardı ederek yeni işlere atılacağınız ve bu işlerden ciddi kayıplar elde edeceğinizi işaret eder. Bu kayıplar sizi maddi anlamda yıpratırken etrafınızdakileri de üzecektir.

Rüyada Kirli Eve Taşınmak

Sağlığınızın bozulacağına ve yaşam kalitesindeki düşüşlerin habercisidir. Yaşam kalitenizdeki bu düşüş maddi anlamda da sizi zor günlere sürükleyecektir.

Rüyada Kirli Eve Misafir Gelmesi

Rüyanızda eviniz kirli iken misafir gelmesi sizi olduğu gibi ailenizdeki fertlerinde olumsuz etkilenmesine sebep olacaktır. Ailenizden birinin sağlık durumundaki bozulmalar sizleri de zorlayacak belki de maddi anlamda sıkıntılı günler geçirmenize neden olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın