Rüyada Kel Adam Görmek

Rüyada kel adam görmek sıkıntılı günlerin habercisidir. Sosyal hayatta yaşayacağınız zorluklara delalettir. Eğer bekâr bir bey iseniz eşinizin çok sert dediğini yaptıran bir bayanla evleneceği, bayan ise eşine sözünü geçireceğine işaret eder.

Rüyada Kafasının Ortası Kel Adam Görmek

Kel adam görmenin aksine hayırla yorumlanır. Sıkıntılı günler geçirdiğiniz fakat bazı işlerinizin hayırla gideceği, iyi kişiler tarafından yardımlarla bu zor günlerinizden kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Kel Adamla Evlendiğini Görmek

Kel birisiyle evlenmek iki farklı şekilde yorumlanır. Bazı âlimler uzun süredir uğraş verdiğiniz emeklerinizin karşılığında maddi anlamda çok kazançlar kazanacağınız servetinize servet katacağınız şeklide yorumlarken bazı âlimler etrafınızda size kötülük edecek kişiler olduğu yakın zamanda zor günler yaşayacağınız şeklinde yorumlar.

Rüyada Kel Adam Dövmek

Hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr ise hayırlı bir kısmet ile evleneceği, evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacağına işarettir. Ayrıca parasal anlamda yükselişe geçeceğiniz kazancınızı kat kat artıracağınız anlamına gelir.

Rüyada Kel Erkek Çocuk Görmek

Rüyanızda kel erkek çocuk güzel haberin işaretçisidir. Beklemediğiniz anda gelecek haberler aklınızdaki olumsuz düşünceleri ortadan kaldırarak geleceğe daha olumlu bakmanızı sağlayacak ve güzel günleri müjdeleyecektir.

Rüyada Eşini Kel Görmek

İçinden çıkamayacağınız sorunlara işaret eder. Gerek aile hayatında gerekse iş hayatınızda önünüze aşılması zor sıkıntılar çıkacaktır. Bu sıkıntılar yüzünden aklını çokça karışacak ve tabiri caizse çamura batmışçasına çırpındıkça batacağınıza işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın