Rüyada Kirli Deniz Görmek

Rüyada kirli deniz görmek sıkıntılı rüyalardandır. Bu rüyayı gören kişinin yaşayacağı bazı hayal kırıklıkları ve uğraşacağı problemler vardır. Hedeflediği bir işin hüsranla sonuçlanacağı, boş bir iş için zaman ayırıp sonunda mutsuz olacağı şeklinde tabir edilir.
Başka bir rivayete göre ise bu kirli deniz harama işarettir. Rüya sahibinin helal işlere yönelmesi ve kendisini günaha sokan kişilerden uzak durması gerekir. Bu yönüyle, bu rüya bir ikaz mahiyetindedir.

Rüyada Kirli Denizde Yüzmek

Rüyasında kirli bir denizde yüzdüğünü gören kişi büyük bir günaha bulaşmıştır. Başka bir yoruma göre ise kirli bir denizde yüzmek büyük bir belaya bulaşmak manasına gelir. Rüya sahibi kendisini çok ciddi sıkıntıya sokacak bir işe girer ve bu işten alnının akıyla çıkamaz. Hatta üzerine yapışacak çok çirkin ithamlara da maruz kalabilir. Eğer o kirli suyun içinden çıktığını görürse, bulaştı bu işten bir şekilde kurtulacaktır.

Rüyada Kirli Denizde Boğulmak

Rüyada kirli bir denizde boğulduğunu gören kişi günah dolu bir hayatı tercih etmiş ve adeta bataklığa girmiş gibi bir hal içindedir. Bu kişinin kendisini soktuğu durumdan kurtulması çok zor olacaktır.

Rüyada Kirli Denizin Kıyısında Durmak

Rüyasında kirli veya bulanık bir denizin kıyısında durmak kişinin etrafında bazı kötü ve yanlış insanların bulunduğuna delalettir. Çevresinde yanlış işler yapılıyordur ve rüya sahibi bu yanlışlardan uzak durmalıdır. Bu rüya kısa süreli de olsa bazı sıkıntıların yaşanacağına ve sonrasında bunlardan kurtulmaya işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın