Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada kırık yüzük görmek; kişinin aşk veya evlilik ilişkileri ile değerlendirilir. Evlenme arifesinde olan kişilerin bilinçaltlarındaki kararsızlığının, bazen de evliliklerinde çatırdamalar olan çiftlerin huzursuzluklarının yansıdığı rüyalardır. Rüyadaki kırık yüzük genel gerçeklikte mutsuzluğun imgesidir.
Rüyada kırık yüzük görmek; bazı rüya yorumcuları tarafından ihanet ile açıklanır. Rüyada yüzüğün kırılması, yüzük taşının çatlaması, parçalanması ise saygınlığın, itibarın yitirilmesine yorumlanır. Ayrıca ikili ilişkilerde de bir güven sorunu olacağına veya anlaşmazlıkların büyüyüp ayrılma noktasına gelineceğine işaret eder.

Rüyada Kırık Yüzük Aldığını Görmek

Rüyasında yeni bir yüzük satın aldığını fakat yüzüğün sonradan kırık olduğunun fark edilmesi de aşk ve sevgi bağının kopmak üzere olduğunu evlenilecek ise hayır gelmeyeceğini evli ise de ayrılıklar yaşanacağına yorumlanır. Bazı tabirlere göre iş ortaklığı veya iş anlaşmalarına delalet eden yüzüğün kırık olarak görülmesi sorunlu birlikteliğe rivayet eder.

Rüyada Yüzüğünün Kırıldığını Görmek

Ailevi sıkıntılara geçimsizliğe yorulan rüyada bir erkeğin parmağındaki yüzüğünün kırıldığını görmesi eşi ile ayrılacağına işaret sayılır. Bir başka yoruma göre de ihanetin fark edilmesi ve büyük kavgalar yaşanacağı anlamına geldiğidir. Rüyada parmağında kırık bir yüzük olduğu halde umursamadığını görmek; bir menfaat için hata veya ihanete göz yummaya gösterge sayılır.

Rüyada Kırık Yüzük Tamir Ettirdiğini Görmek

Kişinin böyle bir rüya görmesi; bozuk ilişkisini devam ettirmekteki ısrarını ve hataları affedici olduğunu gösterir. Karşısındakine ikinci bir şans veren rüya sahibinin iyi niyeti ve sebatkârlığı ile beraberliğini sürdürecek anahtar rol oynadığına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın