Rüyada Kırışık Görmek

Rüyada kırışıklık görmek, rüyayı gören kişinin akılının karışacağına, bazı konularda karar vermekte zorlanacağına, yolunda giden işlerinde aksilikler yaşanacağına delalet eder.  Rüyada kırışıklık görmek aynı zamanda rüyayı gören kişini her hangi yarar sağlamayan işler ile meşgul olarak boşuna zaman geçireceğine, fayda vermeyen uğraşlar edineceğine bu uğraşlar ve işler sonucunda asıl odaklanması gereken görevlerini ihmal edeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin hazır olmadığı için rakiplerinden geri kalacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Yüzünde Kırışık Görmek

Rüyada yüzünde kırışık olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatta yaşadıklarından her daim ders çıkardığına, bunların sonunda her daim kulağına bir küpe taktığına, hayat tecrübelerinden aldığı ders ile yaşamını idame ettirdiğine delalet eder. Bir yaptığı hatayı tekrarlamamaya da delalet eder.

Rüyada Kırışık Gömlek Görmek

Rüyada kırışık gömlek görmek gönülsüz yapılan işe, aksiliğe delalet eder. Rüyayı gören kişinin tam planları yerine koyarken çıkacak olan bir soruna, evde eş ile münakaşa etmeye ve bunun sürekli hale gelmesine, yapmayı planladığı işlerde son anda yalanan talihsizliklere delalet eder.

Rüyada Kırışık Çarşaf Görmek

Rüyada kırışık çarşaf görmek, rüyayı gören kişi evli ise eşi ile arasında yaşanan bazı sorunların bulunduğuna, bunların bazen görmezden gelindiğine fakat aslında sürekli olarak ortada bulunduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi bekâr ise sevgilisi ile arsının açılacağına, onu bir konuda uyaracağına delalet eder. Sevgilisi olmayan kişiler için ise akıllarındaki kişini hayırlı olmadığına ya da yakın zamanda tanışacakları kişi ile ilişkinsin yürümeyeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın