Rüyada Kırık Telefon Görmek

Rüyada kırık telefon görmek rüya sahibinin etrafındaki kişilere karşı anlayışsız olduğuna, onlara karşı rencide edici ve kırıcı sözler sarf edeceğine, sabırsız davranıp aniden sinirleneceğine ve etrafındaki kişilerin kalbini kıracağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin sorun ve problemlerini kimseyle paylaşamadığına, çözüm yollarını tek başına aradığına, çevresindeki kişilerle sıkıntılarını paylaşamadığına da işarettir. Kişinin iletişim kopukluğu yaşadığı yakın çevresiyle tartışmalara gireceğine ve moral bozukluğu yaşayacaklarına da delalet etmektedir.

Rüyada Kırık Telefon Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin yakın arkadaşlarından birinden zarar göreceğine, bu kişi yüzünden zor durumda kalacağına bazen de bu yakın arkadaşının kendisinin bir sırrını açığa çıkaracağına işarettir. Bazen de her şeye alınan ve küsen bir arkadaşın size vereceği manevi yüke de delalet etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında beklediği başarıyı yakalayamayacağına, hayallerine kavuşamayacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına da işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi bekâr bir kişiyse bir evlilik yapacağına, evleneceği kişinin pimpirik ve hiçbir şeyi beğenmeyen bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada Kırık Telefon Tamir Ettirdiğini Görmek

Rüya sahibinin evliyse eşinden alacağı güzel bir hediyeye ya da sürprize işarettir. Bekâr kimseler için anne ve babalarının sözünden çıkmayacağına, onların dualarını alacağına, onların gönüllerini hoş tutacağına, maddi manevi destek vereceğine işarettir. Bu sebeplerle herkes tarafından takdir kazanacağına ve sevileceğine de delalet etmektedir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nurcan koçyiğit

Rüyadamda annemlerin evinin balkonunun demirine oğlumun kolu sıkışmıştı ben çıkarayım derken kolu koptu iki kanlı parçaya ayrıldı iki parçayı oğlumu alıp hastaneye götürürken uyandım