Rüyada Kelle Görmek

Rüyada kelle görmek rüya sahibinin maddi kazancının artacağına, rızkının ve bereketinin artacağına ve zengin olacağına, hanesinin bolluk içinde olacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin kendisine ve ailesine yetecek kadar kazanç sahibi olacağına, işine verdiği önem ve değerin meyvelerini toplayacağına ve maaşının artacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kelle Yediğini Görmek

Rüya sahibinin borçları varsa bu borçlardan kurtulacağına, maddi anlamda yaşadığı problemlerin biteceğine, sıkıntılardan kurtulacağına ve ferahlayacağına, bereketinin ve rızkının artacağına, elinin ve hanesinin bollaşacağına, aile ve sosyal yaşantısındaki huzurun artacağına ve neşesinin hep yerinde olacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kelle Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin devam eden bir davası varsa davayı kazanacağına ve bu galibiyet sonucunda

maddi olarak kazanç elde edeceğine, devam eden bir davası yoksa kendisine miras kalacağına ya da işleriyle ilgili bir konuda başarı elde ederek maddi kazanç sağlayacağına işarettir. Rüyayı gören kişi tanıdığı bir kişinin kellesini yüzdüğünü görürse, bu kişiden elde edeceği paraya ya da mala şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kelle Paça Çorbası Görmek

Rüya sahibinin zenginleşeceğine ve yüklü bir miktar mal ve paraya sahip olacağına işarettir. Kişinin emek sarf etmeden, çabalamadan ve yorulmadan bir servete sahip olacağına, kişiye kalacak mirasa ve zengin bir hayata işaret etmektedir.

Rüyada Kelle Paça Yediğini Görmek

Rüya sahibinin aile bireylerinden ya da yakın çevresinden çok zengin bir kişinin himayesine gireceğine, bu zenginlikten kişinin de faydalanacağına ve zengin bir hayat süreceğine işarettir. Bu rüya ferahlamaya ve maddi sıkıntıların biteceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın