Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyada kırık cam görmek, rüya sahibinin iş ya da aile yaşamında oluşacak ama çok da önemli olmayan ve bu kişiyi çok uğraştırmayacak kadar kısa bir süre içinde çözülecek bazı sorunların olduğuna ve bu sorunların iş içerisinde kendiliğinden ortadan kalkabilecek durumda olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kırık Cam Üstünde Yürümek

Bu rüya, iş hayatında kısa bir süre içerisinde büyük bir hamle yapılacağına, bu hamleyle sıkıntıların ve sorunların birer birer ortadan kalkacağına, böylece rüya sahibinin, iş hayatında  rahat bir şekilde ilerleyeceğine ve daha hızlı bir şekilde aşama kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Tabak Görmek

Bu rüyayı gören kişinin, iş hayatında bazı önemsiz sorunları çözdükten sonra büyük aşama kaydedeceğine, daha iyi yerlere geleceğine ve büyük başarıların yanı sıra büyük miktarda gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Kırık Cam Şişe Görmek

İş ve aile hayatında bir şekilde herkesin yaşadığı, büyütülmemesi ve üzerinde fazla durulmaması gereken sorunlara alamettir. Rüya sahibinin, iş hayatında büyük bir sorun yaşamayacağına ve başarısına tabir edilir.

Rüyada Kırık Cam Bardak Görmek

Bu, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili çok çaba gösterip, büyük emek verdikten sonra hiç akla gelmeyecek bir yerlerden kaynaklanan büyük sorunlara işaret eder. Bu duruma düşmemek adına, her noktanın dikkatlice gözden geçirilmesi gerektiği şeklinde tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın