Rüyada Ağaçlar Görmek

-Rüyada ağaçlar görmek, görülen ağaçların durumuna göre farklı şekilde tabir ediliyor.  Genel olarak iyi şans olarak tabir edilen ağaçlar özellikle yapraklı, yeşil, meyveli ise kuvvetli olmak, sağlıklı olmak anlamına geliyor. Yaprakları dökülmüş olan ağaçları görmek ise hayal kırıklığına uğrayabilecek olma, bir işin istediğiniz gibi gitmeyeceği şeklinde yorumlanır. Ağaçları gördüğünüz yer bahçe ve benzeri bir yerden çok ormanlık bir alanı işaret ediyor ise parlak ve son derece şanslı günlerin yakında geleceğine delalet ederken bu ormanlık alanda bulunan ağaçları yaprakları dökülmüş olması ise bir takım sıkıntılar yaşanacağına ama birlik beraberlik ile bu sorunların aşılacağına yorumlanır.

Rüyada Ağaçlar Arasında Yürüdüğünü Görmek

Rüyada ağaçlar arasında yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin yakın zamanda ona sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına hayatına huzurun ve sakinliğin geri geleceğine yorumlanıyor.

Rüyada Ağaçlar İçinde Ev Olduğunu Görmek

Rüyada ağaçlar içinde ev olduğunu görmek rüyayı gören kişinin yakında sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına, huzurlu olacağına, fakirlikten zengin bir yaşama yol alacağına, geleceğinin garanti altına alınacağına delalet eder. Güzel bir rızka kavuşmak olarak tabir edilen bu rüya ayrıca rüya sahibinin para anlamında sıkıntı yaşamayacağına da delalet eder.

Rüyada Ağaçların Yıkıldığını Görmek

Rüyada ağaçların yıkıldığını görmek uğursuzluk olarak yorumlanıp, rüyayı gören kişinin ders alması gereken bazı olaylar ile karşılaşacağına, üzüleceğine ve gözyaşı dökeceğine delalet eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın