Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyada kına gecesi görmek, kişinin kendi kimliğine dair de ipuçları veren bir rüya olarak değerlendirilir. Bu rüyayı gören kişi kendisi ile olabildiğine ilgili olan bir kişidir. Kendisine özenle bakar. Temizliğine, şıklığına, bakımına özen gösterir. Zaten rüya gösteriş anlamına da gelen bir rüyadır. Bu rüya gören kişiler, hem kendisine, hem ailesine, hem de işine karşı aşırı titiz ve özenli olurlar. Bu insanların evinde toz, kir, leke görülmesi adeta imkansızdır.

Rüyada Kına Gecesi Yapıldığını Görmek

Eğer kişi rüyasında kına gecesi yapıldığını görür ise yine kişinin karakter özellikleri ile alakalı olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, takıntılı bir kimliğe sahiptir ve temizlik, güzellik konularına aşırı özen gösterir. Kendisini çirkin, bakımsız görmeye tahammülü yoktur. Her daim çok güzel olmak zorunda hisseder kendisini. Temizlik konusunda da takıntılı olduğundan her dem elini yıkayan, mikrop kapmaktan korkan, anksiyete bozukluğu olan bir kişidir.

Rüyada Kına Gecesine Gitmek

Kişi rüyasında kına gecesine gittiğini görür ise bu şu anlama gelir:  Bu rüyayı gören kişi ekonomik durumunun da elvermesi nedeniyle süslü püslü takılar alır, gösteriş yaşamından eksik olmaz, hatta bir kuyumcu dükkanı açacak kadar takı ve mücevhere sahip olur.

Rüyada Kına Yakmak

Rüyada kına yakmak hayra yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, çevresinin özellikle ailesinin desteğini alır. Çevresinde herkes ona inanılmaz ihtimam ve özen gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın