Rüyada İş Görüşmesi Yapmak

Rüyada iş görüşmesi yapmak olumlu anlamlar içerip, hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi yaşamını baştan ele alır, kendi yaşamında yeni başlangıçlar yapar, kendisinin ve yakınlarının geleceğini garanti altına alacak adımlar atmaya başlar, kendisine yeni stratejiler belirler, düşlerine ulaşmak için daha yoğun ve daha ciddi adımlar atmaya başlar, rüyayı gören erkek ise iyi bir aile babası, kadın ise mükemmel bir anne olur. Adımlarını son derece doğru atar ve zamanını son derece doğru bir biçimde kullanır. Bu rüyayı gören kişi son derece gerçekçi bir kişidir, ayakları yere sağlam basar, çevresinde akıl danışılan, fikrine itimat edilen bir kişi olarak oldukça saygı ve itibar görür. Ayrıca helal yollardan ek işler yaparak daha fazla para kazanmaya başlar.

Rüyada Mülakata Girmek

Rüyada mülakata girmenin temel anlamı şöyledir: Bu rüyayı gören kişi, önüne çıkan fırsatları gayet doğru bir biçimde değerlendirir, bu değerlendirmeleri sayesinde engelleri kolayca aşar, yeteneklerini daha fazla ortaya koymaya başlar ve her anlamda ciddi başarılar elde etmeye başlar, şans her zaman kendisinden yana olur ve kariyerinde büyük yükselmeler gösterir.

Rüyada İş Başvurusu Yapmak

Kişi eğer rüyasında iş başvuru yapar ise problemli giden yaşamını değiştirmek için ciddi adımlar atacağına, kendisini çok daha yararlı biri olarak hissetmek için ciddi çabalar göstereceğine işaret eden bir rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Aslan

Selamlar. Rüyamda eski iş yerimdeki avukatlardan birini gördüm. Bana gelip personel ihtiyaçları olduğunu ve bildiğim birilerinin, iş arayan, önerebileceğin biri var mı diye sordu. Bende şu an bildiğim biri yok olursa haber edeyim dedim. Bu rüya ne anlama gelir.

Ramazan

Rüyamda 2 yere iş başvurusunda bulunuyorum. Olumsuz cevap alıyorum. Çalışanlardan 2 tanesi kız ve onlar çok istiyor. İş yerine ait bir arabayı ödünç alıyorum. Arabanın camı kırılıyor ve kapısı yerinden çıkıyor. Sonra görmesinler diye öyle düzeltip yerine koyuyorum ve yeniden tamir olup eskisinden sağlam oluyorlar. Ardından yeşillik alanda bir sürü koyun ve keçi görüyorum. Yorumlar mısınız?