Skip to Content

Rüyada İş Görüşmesi Yapmak

Rüyada iş görüşmesi yapmak olumlu anlamlar içerip, hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi yaşamını baştan ele alır, kendi yaşamında yeni başlangıçlar yapar, kendisinin ve yakınlarının geleceğini garanti altına alacak adımlar atmaya başlar, kendisine yeni stratejiler belirler, düşlerine ulaşmak için daha yoğun ve daha ciddi adımlar atmaya başlar, rüyayı gören erkek ise iyi bir aile babası, kadın ise mükemmel bir anne olur. Adımlarını son derece doğru atar ve zamanını son derece doğru bir biçimde kullanır. Bu rüyayı gören kişi son derece gerçekçi bir kişidir, ayakları yere sağlam basar, çevresinde akıl danışılan, fikrine itimat edilen bir kişi olarak oldukça saygı ve itibar görür. Ayrıca helal yollardan ek işler yaparak daha fazla para kazanmaya başlar.

Rüyada Mülakata Girmek

Rüyada mülakata girmenin temel anlamı şöyledir: Bu rüyayı gören kişi, önüne çıkan fırsatları gayet doğru bir biçimde değerlendirir, bu değerlendirmeleri sayesinde engelleri kolayca aşar, yeteneklerini daha fazla ortaya koymaya başlar ve her anlamda ciddi başarılar elde etmeye başlar, şans her zaman kendisinden yana olur ve kariyerinde büyük yükselmeler gösterir.

Rüyada İş Başvurusu Yapmak

Kişi eğer rüyasında iş başvuru yapar ise problemli giden yaşamını değiştirmek için ciddi adımlar atacağına, kendisini çok daha yararlı biri olarak hissetmek için ciddi çabalar göstereceğine işaret eden bir rüyadır.

Mustafa

Thursday 15th of October 2020

Rüyamda ilk başta çalıştığım isyerindeki 2 tane bayan personelin başka bir işe başvuru yaptığını ve mülakata cagirdiklarini görmek mülakat günü istanbuldan 1 adamın geldiğini ve adam çok utangaç olup içeri girmedi Bi personelim onu zoraki mülakata soktu ondan sonra marketteyim Bi bayan personelim orada çalışıyor ve markette Bi olay var ne olduğunu bende bilmiyorum o sırada elektrik gidiyor ve tam karşımda adamın biri hırsızlık yapıyor bunu personelimde görüyor ve çok korkuyor yanliz hırsız bizi farketmiyor ben hemen personelinim yanına giderek onu arka taraftan çıkartıyorum ve mağazanın içine geri geliyorum hırsız Bi tane kapsonlu switshort giymiş ve cansız manken kılığına girmiş bende polislere bağırıyorum ama sesim onlara gitmiyor o esnada hırsız beni m onu fark ettiğimi görüyor ve bana doğru geliyor o şekilde uyanıyorum

Fatma

Sunday 12th of January 2020

Rüyamda daha önce iş başvuru yaptığım bir markete tekrardan başvuru ve mülakat için çağrılıyordum ve ordakilere daha öncede başvuru yaptığımı ve pes etmeyeceğimi görüyordumgörüyordum

Ramazan

Friday 29th of March 2019

Rüyamda 2 yere iş başvurusunda bulunuyorum. Olumsuz cevap alıyorum. Çalışanlardan 2 tanesi kız ve onlar çok istiyor. İş yerine ait bir arabayı ödünç alıyorum. Arabanın camı kırılıyor ve kapısı yerinden çıkıyor. Sonra görmesinler diye öyle düzeltip yerine koyuyorum ve yeniden tamir olup eskisinden sağlam oluyorlar. Ardından yeşillik alanda bir sürü koyun ve keçi görüyorum. Yorumlar mısınız?

Aslan

Monday 18th of June 2018

Selamlar. Rüyamda eski iş yerimdeki avukatlardan birini gördüm. Bana gelip personel ihtiyaçları olduğunu ve bildiğim birilerinin, iş arayan, önerebileceğin biri var mı diye sordu. Bende şu an bildiğim biri yok olursa haber edeyim dedim. Bu rüya ne anlama gelir.