Rüyada Kilo Görmek

Rüyada kilo görmek; ciddilik, etki, güç ile ilişkilidir, sorumluluk veya ebeveynlik gibi hissettiğiniz bir şeyi de temsil edebilir. Bu durumda fazla kilo stres demektir ya da karşı karşıya kaldığınız bir şeyin çok zor olduğunu düşünüyorsunuz. Bazen diyetteki değişiklikleri öne süren sağlık rüyasıdır, fakat fazla kilolu olmakla da ısrara gerek yoktur. Rüya fiziksel bir sorun olmaktan çok kendinizi nasıl gördüğünüzün bir analizi olabilir.

Rüyada Kilo Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kilo görmek psikolojik alt tabanında duygusal madde kaybı için semboldür. Özellikle çok incelmiş olduğunuzu gördüğünüz rüyalar kendinizi pasivize ettiğinize imgedir. Başkaları tarafından göz ardı edildiğinizi, önemsenmediğinizi hissediyor olabilirsiniz. Bu, daha fazla çabaya ve beklentiye ulaşmak için herhangi bir isteğinizin olmadığını gösterir. Gerçekte bir kilo sorununuz varsa bu rüya; sonunda güzelliğin idealine erişeceksiniz anlamına da gelir.

Rüyada Aşırı Kilolu Olduğunu Görmek

Kendi imajınıza bağımlı birkaç olasılık yorumu yapılabilir. Rüyada fazla kilo; kaygıya veya yetersizlik duygularına karşı bir savunma olabilir. Şişman ya da kilolu olduğunu gören kişi sağlamlık, sağlık, neşe duyguları ya da şehvet bilgisini gösterebilir. Şişmanlık, kendi benlik imajınızla ve kendi sağlığınız hakkında ne hissettiğiniz ile de alakalı olabilir. Rüyada kritik bir imaj, başkaları ile ilişki halinizin mahvolma endişesidir.

Rüyada Şişman Kadın Görmek

Rüyada şişman kadın görmek; kimi kez, özellikle erkeklerin çok şişman kadın görme rüyası, temel cinsel dürtülerin gücünü gösterir ve çoğunlukla anne ile ilgili duygular veya problemlere bazı açılardan bağlantı kurar. Böyle rüyalarda çıplaklık, şişmanlık, çocuk gibi görüntüler duygusal ihtiyaç karışımıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın