Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada kedi ölüsü görmek; kötü şansa sahip olduğunuz anlamına gelebilir. Sevgi ve şefkat ihtiyacı yanında, kediler bağımsızlığı, bireysel özgürlüğü temsil eder. Ölen bir kedi rüyası bağımsızlık duygunuzun öldüğüne, bağımlılıklarınızın arttığına işaret eder. Bu rüyayı kişisel hayatınızda ciddi sorunlara yol açmadığından emin olmanız veya ihtimallere hazırlıklı olmanız için bir uyarı rüyası olarak kabul edebilirsiniz.
Rüyada kedi ölüsü görmek; eğer kedilerden hoşlanmayan ya da alerjisi olan biri iseniz, zayıf yönlerinizde zafer kazanmış olduğunuz anlamına gelir. Bu dünyada sizin için olumsuz olan kedilerden çok sayıda mevcut ve kediler çoğu durumda sizden çok zayıftır, ancak rüyanızda güçlüsünüz ve bu rüya size gerçek hayatınızda da güçlü olmanız gerektiğini öğretmeye çalışıyor. Belki de sizi huzursuz eden veya yapmanız gerekenleri engelleyen, kendinizi zayıf hissettiren birisi olabilir. Rüyadaki kedi ölüsü; size gerçekten kazanacağınız bir şeyi gerçekleştirmek için savaşmanız gerektiğini simgeler.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Ölü bir kedi rüyası gerçek hayatta kedi sevenler için yakında trajik olaylar yaşayacağı anlamına gelebilir. Kediler sevgi, şefkat, sezgi gücünün simgesidir, bu açıdan rüyada ölü kedi görmek; gerçek hayatta da bir şeylerin öleceğini, azalacağını gösterebilir. Bu, fiziksel olarak bir yaşam kaybı olmayabilir, daha çok duygusal alandaki bir kayıp olacaktır.

Rüyada Ölü Kara Kedi Görmek

Ölü bir kara kedi rüyası göreceli olarak iki farklı şey anlama gelebilir. Kara kedi çoğu kültürde uğursuzluk, kötülük sembolüdür. Ölü bir kara kedi gördüğünüz bir rüya, kötü şansın, uğursuzluğun gittiği, şanslı bir döneme girdiğiniz anlamına gelebilir. Bununla birlikte, ölü bir kara kedi görmek; daha kötü bir şansa, uğursuzluğa sahip olduğunuz anlamına da gelebilir. Kara bir kedi görmek; kişiye göre uğursuzluğun, lanetin mühürlendiği ve artık yapılacak bir şeyin olmadığını ifade edebilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Emrah yildiz

Ruyamda ölü siyah bir kediyle esim ayaklarimi birbirine bağlıyordu bu ne anlama geliyor

Ayça

Rüyamda birinin bebeği bana emanetti ve akşam oluyor. Pazar yeri ormanlık yerde ve kedi mezarlığına giriyoruz. Yerlerde beyaz kar var. Kedi cebimde ceketimin iç cebinde yolda giderken düşmüş. Üşümüş ve ses gelmiyor. Kedi sütü arıyorum. Bir kadın görüyorum. Çıplak ve mavi bir flüt var elinde. Bana veriyor. Onlar bana kedi sütü veriyorlar. Kedi ölmüş. Cebimde yaşamaz diyor. Büyücü gibi bir kadın daha var. Bana kısmetimde çocuk var mı ne olacak gel sana da bakalım diyorlar. O esnada uyandım. Yorumlar mısınız?

Zeynep

Rüyamda mutfaktaydım. Sonra tezgahın altında boğularak öldürülmüş bir kedi gördüm. Korktum ve kaçtım. Sonra dışarı çıktım. Orda da her yer kan içinde idi. Sonra uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Betül

Rüyamda ablamın aslanları vardı. Benim kızımın kedileri ve köpekleri vardı. Aslan kediyi parçaladı. Kedi öldü. Diğer rüyamda hayatta olmayan babamı gördüm. Bir siyah çanta dolusu para verdi. Yorumlar mısınız?

Hâle

Rüyamda beyaz ve siyah kedim var. Beyaz olan koridora çıkmış ve arkalarından kedi bedenli maymun geliyordu. Birisi beyaz olan kedimin boynunu ısırdı. Kanlar boynundan akıyordu. Daha sonra öldü. Yorumlar mısınız?