Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüyada kilo aldığının görülmesi zenginlik ve rahatlığa işarettir. Alınan kilo ne kadar fazla ise o kadar fazla mal elinize geçecek demektir. Rüyada kilo aldığını görmek yaşamınızı olumlu anlamda etkileyecektir. Fakat yürüyemeyecek kadar kilo aldığınızı gördüyseniz sıkıntıya işaret etmektedir. Kilo aldığınızı ancak bu durumun sizi etkilemediğini görüyorsanız durumunuzun genel anlamda düzeleceği ve beklentilerinizin gerçekleşeceği şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanladığını gören kimse din ve manevi anlamda yücelik, şeref ve izzet ile birlikte aynı zamanda dünya nimetlerine işaret etmektedir. Tanıdık birini rüyada şişmanlamış vaziyette görmek ise bu özelliklerin o kişide belireceğini gösterir. Rüyada kendisini gerçek hayatındakinden daha şişman gören kişinin yaşadığı hastalıkların sonlanacağı ve sağlığına kavuşacağı söylenir.

Rüyada Şişmanlık Görmek

Rüyada görülen şişmanlık servet, zenginlik, bolluk, şöhret ve miras gibi noktalara işaret eder. Genel anlamda bir ferahlığa işaret eden bu rüya üzerinize gelecek büyük sorumlulukları da işaret etmektedir. Ancak bu sorumlulukları sırtladığınız takdirde kısa süre içerisinde attığınız adımların karşılığını alacaksınız demektir.
Rüyada kilo alınması ve şişmanlığın görünmesi dünyevi zevkler, dünya ile ilgili hadiseler, mal ve mülkte büyük bir artışın başlayacağı döneme işaret eder. Bu rüya sahibi kişinin elini atacağı her işte başarılı olacağı ve çevresi tarafından başarılarının sürekli olarak takdir edileceği de bazı rüya yorumcuları tarafından söylenmektedir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!