Rüyada Başörtüsü Görmek

Başörtüsü kaderine razı gelen insanı temsil eder. Rüyada başörtüsü görmek yumuşak huylu ve kendi yağında kavrulan bir insandır. Evlenmemiş kimseler için bu rüya nikahtır. Yeşil renkli başörtüsü huzur ve muradı simgeler. Koyu renkler ise mutlu bir hayatınız olacak demektir. Mor renkli olanı ise toplumda saygınlığı olan biriyle evlilik yapacağınızı gösterir. Solgun renkli örtüler ise aile yaşamında bazı huzursuzlukların olduğunu gösterir.

Rüyada Başa Takılan Başörtüsü Görmek

Rüya sahibi maneviyata büyük önem vermektedir. Rüyada başörtüsü görmek rüya sahibi eviyse kız çocuğu olacağına işaret eder. Takılan örtünün başınızdan uçması ayrılıktır. Uçan örtüyü bulduysanız eşinizle aranız düzelecektir. Rüyada başınıza başörtü takmanız sizin anlayışlı ve hoşgörülü olduğunuzu gösterir. Herkes sizi seviyor ve takdir ediyordur.

Rüyada Başınızdan Başörtüsünü Çıkarmak

Meslek hayatınızda büyük başarı elde edeceksiniz ve ilerlemeniz sayesinde maddi kazancınız da artacaktır. Toplum içinde başınızı açarsanız mahcup olacağınız bir durumla karşı karşıya kalacaksınız. Hatası telafi olmayan büyük bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Eski Başörtüsü Takmak

Rüya sahibinin evleneceği erkeğin durumu çok iyi olmayacak. Rüya sahibi devamlı eşine akıl vermek zorunda kalabilir. Eşi her şeyi anlamayan biri olacak. Rüya sahibinin eskiden taktığı sorunlar gün yüzüne çıkacak ve bunalımlı bir döneme girecek. Ailesiyle tartışmalar yaşayabilir ve bu durum rüya sahibini derinden etkileyebilir. Hataları ile yüzleşeceği bir dönem içinde kendini bulacak.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın