Rüyada Kıl Kurdu Görmek

Rüyada kıl kurdu görmek birçok farklı şekilde tabir edilir. Bunlardan biri, rüya sahibinin yaşayacağı olumsuz olaylar demektir. Huzursuzluklar, sıkıntılı hadiseler, neşeyi kaybetmeye sebep olacak bazı gelişmeler olabilir.

Bir diğer yoruma göre ise kıl kurdu, her manada hayra işarettir. Bu rüya kişinin şansının artışına, malının çoğalacağına, sağlıklı bir ömre, aşk dolu bir ilişkiye ya da hayırlı bir kısmete delalettir. Kişi arzu ettiği ne varsa, hepsine kavuşacaktır. Bu rüyayı haneye giren hasetçi, düşman, kötü kimse olarak yorumlayanlar da vardır.

Rüyada Birçok Kıl Kurdu Görmek

Rüyada birçok kıl kurdu görmek rüya sahibinin büyük paralar elde edeceğine, mal mülk sahibi olacağına ve haliyle çok zenginleşeceğine işarettir. Görülen kıl kurtları ne kadar fazlaysa, o kadar zenginleşir.

Bazı tabircilere göre rüyada görülen çok sayıdaki kıl kurdu, kişinin huzurunu kaçıran hadiselerin hepsinin biteceğine ve artık o huzursuz günlerin geride kalacağına alamettir.

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada kurtçuk görmek hanedeki kız çocuğuna delalettir. Evli ve bebek isteyen bir kimse bu rüyayı görürse, yakında bir kız çocuğu sahibi olacaktır. Rüyada karında kurtçuk olduğunu görmek de aynı şekilde yorumlanır. Kadınlar için hamilelik manasındadır. Eğer makattan kurt çıktığı görülürse, bu torun haberi demektir.

Vücuttaki kutçuğun, vücuttan çıkması kişinin hayatındaki problemlerin biteceğine, huzursuzlukların son bulacağına işaret eder. Eğer kişi, rüyasında ağzından kurtçuk çıktığını görüyorsa bu onun lafına yalan, malına haram karıştığını gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın