Rüyada Kendini Ölmüş Görmek

Rüyada kendini ölmüş olarak görmek hayırlara alamet etmektedir. Bu rüya, rüya sahibinin uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kişinin hayat boyu ciddi bir hastalığa yakalanmayacağı ve ruhen de kendisini güçlü hissedeceğine işaret eder. Rüyada kendini ölmüş görmek hayata karşı esnek davranıldığına ve Allah katında dualarının kabul edildiğine de işaret eder.

Rüyada Kendini Ölmüş ve Dirilmiş Görmek

Rüya sahibi olan kişi için bu rüya mutluluk ve sevinç olarak kabul edilmektedir. Sürpriz olayların ve müjdeli haberlerin bir işaretçisi olan bu rüya kişinin bütün dileklerinin ve dualarının karşılık alacağına delalet eder. Kişi hayatını istediği şekilde yönlendirerek hayal ettiği geleceğe bir süre sonra ulaşacak demektir.

Rüyada Kendini Ölmüş Tabutta Görmek

Rüyasında kendisini ölü ve tabutta gören kişinin hayatında büyük işler başarabileceği söylenir. Rüyayı gören kişinin başarılarının artacağı ve itibarının yükseleceği de söylenmektedir. Kişinin şansının bol olacağı ve hayırlı işlere imza atabileceği bir dönem bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada Kendini Ölmüş Gibi Hissetmek

Bu rüya tersi şekilde yorumlanır. Rüyadakinin aksine kişinin kendisini oldukça iyi hissedeceği, zinde kalacağı ve psikolojik olarak da kendisini pozitif hissedeceği söylenir. Ayrıca bu rüyayı gören kişilerin bir hastalığı var ise kısa süre içerisinde iyileşeceğine delalet eder. Sağlıklı ve uzun bir ömür bu rüyayı gören kişileri bekliyor demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Emine

Rüyamda kanser hastasıyım ve üç günlük ömrüm kaldığını öğreniyorum. Üzülüyorum. Bilmediğim bir sokakta yürüyüp bir sahil kenarına ulaşıyorum. Deniz çok koyu mavi olarak görünüyor. Denize bakarken yanıma tanımadığım 3-4 kişi geliyor. Geri dönmek isterken kulağım duymuyor. İnsanlar bana duymuyor oluşumun normal olduğunu söyleyerek teselli veriyorlar. Ben orada can veriyorum. Yanımda tanımadığım bir kadın beni soyup tabuta koyuyor. Üzülerek, terlemiş yazık diyor. Ben kendimi tabuta konulurken izliyorum. Yorumlar mısınız?

Merve Öztürk

Kendimi rüyamda ölü gördüm. Toprağa da beni gömdüler. Sonra 1 hafta ruhum dünyada kaldı ve tüm sevdiklerimi görmek içi yola çıkmıştım. Bir hafta içerisinde nasıl becereceğim diye telaş içerisindeydim. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Gülşah

Rüyamda kendimi ölmüş ve mezarın içerisinde gördüm. Eşim de mezar başında gülüyordu. Bu rüyam ne anlama geliyor?