Rüyada Bardaklar Görmek

Rüyada görülen badak, rüya sahibine karşı güzel duygular besleyen kişiye işaret eder. Rüyada bardaklar görmek yakın zamanda güzel bir evlilik teklifi alacağınızı da gösterir. Sevdiğiniz kişiden ilanı aşk teklifi alabilirsiniz. Mutluluğu ve sevinci simgeleyen bir rüyadır. Heyecan ve mutlu günler yakındır. Hayatınızı en büyük aşkı ile karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Cam Bardak Almak

Sevdiğiniz kişiden güzel sözler duyacaksınız. Rüyada bardaklar görmek kişinin özel hayatı çok güzel geçecektir. Sürprizlerle dolu günler sizleri bekliyor. Aile duyguları ön plana geçecek ve manevi duygularınız yükselecek. Güzel ve anlamlı günler yaşayacaksınız. Bardakların rengi çok önemli. Beyaz ve yeşil bardak huzuru temsil eder. Kırmızı bardak ise büyük aşkı. Koyu renkli bardaklar ise sürprizli haberleri simgeler.

Rüyada Kırık Bardak Görmek

Hayal kırıkları demektir. Başarısız olacağı bir döneme girecek ve kırılacak. Güzel yüzü bi dönem solacaktır. Kırılan bardakları toplamak ise dert ve tasalardan kısa sürede kurtulacağınızı gösterir. Hasta olanlar ise hastalığından kurtulur. Rüya sahibinin hayatında mutlu günler olacaktır.

Rüyada Bardak Satın Almak

Rüya sahibi güzel ve konforlu bir hayat geçirecek. Hayalini kurduğu yaşama kısa sürede kavuşacak. Güzel ve mutlu bir ailesi olacak ve iş hayatında da büyük sürprizler rüya sahibini bekliyor, olacak. Sevdiğiniz kişiyle kısa sürede evlenebilir ya da güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Bardak rüyası her zaman mutluluğu simgeler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın