Rüyada Kendi Fotoğrafını Görmek

Rüyada kendi fotoğrafını görmek kişinin sağlığının bozulacağına, çalışma hayatında bazı problemler ile karşılaşılacağına, ortaklar ile sorunlar çıkacağına, aile bireyleri arasında mal ve ülk konularında bazı tartışmaların baş göstereceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi bayan ise bir kız çocuğuna hamile kalır.Bir erkeğin bu rüyayı görmesi saygınlığını kaybedeceğine yorulur.Rüyada kendi çocukluk fotoğraflarını görmek ise kişinin aile ve akrabaları ile biraraya geleceğine ve uzaktaki biri ile hasret gidereceğine delalet eder. Rüyada yanmış fotoğraf görmek rüya sahibinin hastalılarının son buulacağına, eski sağlıklı günlerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada vesikalık fotoğraf kişinin uzunca bir süre yalnız kalacağına, kalabalık bir fotoğraf görmek ise sevdiklerinden uzak kalmaya delalet eder.

Rüyada Başkasının Fotoğrafını Görmek

Rüyada başkasının fotoğrafını görmek rüya sahibinin bir takım atılımlar yapacağına ancak bu işlerin sonunda başarısız olacağına, karşısına çıkan engellerin üstesinden gelemeyeceğine işaret eder. Rüyada foroğrafı göreülen kişinin bilinen biri olması, sevdiğiniz birinden alacağınız yardıma, rüyada br kadının foroğrafını görmek ise rüya sahibinin çevresinde bulunan ve kendisi için kötü planlar yapan düşmanlara, bir erkeğin fotoğrafını görmek ise çalışma hayatında yapılan yeni ortaklıklara ya da yatırımlara delalet eder.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada fotoğraf çekmek rüya sahibi bekar ise evliliğe, evli ise başkalarında gözü olduğuna ya da yakın zamanda eşini aldatacağına işaret eder. Rüyada bir erkeğin fotoğrafını çekmek bir dostun yardımı ile kendi işini kurmaya, yeni doğmuş bir bebeğin fotoğrafını çekmek ise haneye gelecek kötü haberlere delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Gülşen

Rüyada iş yerimi gördüm. İş yerimde bir erkek vardı. Erkeğin elinde cep telefonum ile çok güzel bir resmim vardı. Ben de ona bakıyordum.

Revane

Rüyamda kendi fotoğraflarımı dayımgilin evinde yere düşmüş gördüm. Fotoğrafta gülüyorum. Annemin annesi ve babasının da fotoğrafı oradaydı. Siyah beyazdı. Rüyada kendi kendime bu fotoğraflar nereden çıktı, benim hiç böyle resimlerim yok dedim. Yorumlarsanız sevinirim.