Rüyada Kapak Görmek

Rüyada kapak görmek kişinin hayatında gönlü geniş bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin eksiklerini kapatan ve yanlışlarını ortaya sermeyen, her geçen gün daha mutlu olması için elinden geleni yapan bir kimsenin varlığına yorulur. Bazı âlimlere göre bu rüya hayra yorulur ve kişinin arkasını kollayan ve her düştüğünde elinden tutan, hep yanında olan ve varlığını hissettiren bir kimse olduğuna delalet eder.

Rüyada Kapak Toplamak

Rüyada kapak toplamak kişinin çevresinde kendisi için yardıma koşan, vefalı arkadaşlarının olduğuna  ve gün geçtikçe dostlarının artacağına, zor gününde yanında olup elinden tutacaklarına işaret eder.

Rüyada Kapak Açmak

Rüyada kapak açmak kişinin sevdiği bir dostunun bir sıkıntısı olduğunu fark edeceğine ve yardımına koşacağına yorulur. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin çevresinde olan ve bir türlü kimseye derdini anlatamayan bir kişiye yardım eli uzatacağına, sıkıntılarını dinleyeceğine ve çözüm bulmak için çırpınacağına işaret eder.

Rüyada Tencere Kapağı Görmek

Rüyada tencere kapağı görmek kişinin dileklerinin gerçek olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayallerindeki kişi ile bir yuva kuracağına ya da ciddi kararlar alarak, planlamalara başlayacağına, mutlu günlerin başladığına ve her şeyin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Kavanoz Kapağı Görmek

Rüyada kavanoz kapağı görmek kişinin uzun zamandır çabaladığı, uğraştığı bir işte hak ettiği karşılığı artık alacağına, yakın zamanda gelecek terfiye ve iş hayatında ilerlemeye yorulur. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin maddi açıdan rahat edeceği günlerin geldiğine ve sıkıntı yüzü görmeyeceğine de delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın