Rüyada Kaymak Görmek

Rüyada kaymak görmek, çok kazançlı bir işe başlayacağınıza işaret eder.Kaymak almak, yemek, büyük kazanca, geçim rahatlığına ve çok iyi, tatlı dilli bir dost kazanmaya işaret eder. Kaymak sattığınızı veya verdiğinizi görmek, elinizden mal çı­kacağına işarettir. Kaymağı dökmek zarar ve ziyana uğrayacağını­za işaret sayılır. Kaymak tatlı ise helal mala, bozuk ve ekşi ise ha­ram mal ile yorumlanır.

Bazıları, rüyada kaymak görmek, ana rahminde (karnında)’ki çocuğa işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada kaymak görmek, karlı ve kazançlı bir işe işarettir.

Uykuda görülen kaymak rüyası, ucuzluk, bolluk, karlı kazanç, menfaat, arzusuna kavuşmak, gündüzleri uğraştığı, çalıştığı ve istediği şeyleri kolayca elde etmeye işaretle yorumlanır denmiştir.

Rüyada kaymak görmek, ana karnındaki çocuktur. Görülen kaymak, faydası çok, büyük ve lezzetli olan toplu mal ve ganimetten meydana gelecek rızıktır. Kaymak, ucuzluk, bolluk, kazanç, fayda ve uyanıklıkta uğraştığı ve arzu ettiği şeyi kolaylıkla elde etmeye işarettir.

Bazı yorumcular, bir kimse rüyada kaymak yese Allah-u Teala o kimseye Beytü’l-Mukaddes’i ziyaret etmeyi nasip eder, dediler.

Kaymak, ucuzluk, bolluk, kazanç, fayda ve uyanıklıkta uğraştığı ve arzu ettiği şeyi kolaylıkla elde etmeye yorumlanır.

Kaymak Yediğini Görmek

Rüyada kaymak yediğini görmeyi, Mescit-i Aksa’yı ziyaret etmeye işaretle yorumlamışlardır. Yani, bu rüyayı gören kişiye, Genab-ı Allah, Beytül’Mukaddes’i (Mescit-i Aksay’ı) ziyaret etmeyi nasıp eder demek olur.

Rüyada kaymak yediğini görmek, bol bir rızık ve berekete, bazı yorumculara göre de Kabe’yi ziyaret etmeye işarettir.

Bazen rüyada görülen kaymak, faydası çok büyüyen ve lezzetli olan toplu mal ve nîmetten meydana gelen rızka işaret eder.

 

 

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!