Rüyada Kayınvalide Görmek

Güzellikleri müjdeleyen rüyalardandır. Rüyada kayınvalide görmek hayatın her alanında süregelen problemlerin çözümleneceğine delalettir. Örneğin; sağlık sorunlarının tedavi olacağı, açlığın rızkla son bulacağı, yoksulluğun bereket ve bollukla ortadan kalkacağı gibi çözümler tabir edilir. Rüya sahibinin huysuz ve sevimsiz bir kayınvalide görmesi ise maddi kazancın artacağına işaret eder.

Rüyada Kayınpeder Görmek

Zarar edildiği düşünülen işlerin tekrar gün yüzüne çıkacağına delalettir. Tekrar çalışılmaya başlanan bu iş alanı ya da iş kolu eskisine nazaran çok daha iyi sonuçlar vererek kazanç elde edilmesini sağlayacağı rivayet edilir. Haneye huzur ve refahı müjdeleyen güzel bir rüyadır.

Rüyada Kaynana İle Kavga Etmek

Tam tersine tabir edilen bir rüyadır. Güzel anlaşmaya delalettir. Evli rüya sahibinin bu rüyayı görmesi aileler arasındaki ilişkilerin güçleneceğini rivayet eder. Rüyada kaynanayla kavga ederken öfke seviyesini çok bularak, uyanır uyanmaz korkmuş olabilirsiniz ama bu tarz bir rüya, kişinin kayınvalidesine yardımcı olacağına, ona ait bir problemi çözmeye işaret eder.

Rüyada Görümce Görmek

Ferah bir rüyada görümcesini gören kimsenin hayırlı evlatlara sahip olacağı rivayet edilir. Böyle ferahsa rüya aynı zamanda iyiliklerinin hiç umulmayan yerlere ulaşacağı tabir edilir. Rüya sahibinin amel defterinin güzel olacağı işaret edilir. Ancak rüya kasvetliyse kişinin dikkatli olması iyi olabilir. Çünkü bu rüya içinden çıkılması zor ve çok onur kırıcı olayları işaret eder. Çevresindeki kimselere söyleyeceği şeylere, tavırlarına bu dönemde dikkat etmesi ona fayda sağlayacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!