Rüyada Katliam Görmek

Her açıdan özellikle duygusal anlamda güçlü olmak gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Rüyada katliam görmek rüya sahibinin hayatındaki tüm dengelerin alt üst olacağını, problemlerin çıkacağını rivayet eder. Sırların paylaşıldığı, güven duyulan kimselerden hiç beklenmeyecek çıkışlar sözler işitileceği, arkadan konuşulacağı tabir edilir. Bu rüyayı gören kimsenin İslami açıdan sorumlu olduğu vecibelerini yerine getirmesi, yardıma muhtaç kişilere kucak açması hem başına gelen musibetlere karşı koruyucu olacaktır hem de rüya sahibinin duygusal anlamda daha güçlü olmasını sağlayacaktır.

Rüyada Katliam Yapmak

Rüya sahibinin sözünün eri olmadığını ve bazı durumlarda şefkatsiz, kaba, zalim bir kimse olduğunu işaret eden bir rüyadır. Kişinin sinir kontrolü konusunda eksikleri olduğu tabir edilir. Kişi gerçek hayatında bu tarz nitelikler taşıdığından şüphe ediyorsa psikolojik olarak destek alması ya da hak yoluna yönelerek günahlarından tövbe etmesi onun için faydalı olur.

Rüyada İntihar Etmek

Birbirine taban tabana zıt iki tabire sahiptir. Elbette rüyalar tabir edilirken sadece rüyadaki eylemin nasıl gerçekleştiği ya da ne olduğundan ziyade rüyada sizin hissettikleriniz de önemlidir. Örneğin; korkusuzca ve rahatlarcasına intihar etmek, rüya sahibinin hayatında memnun olmadığı bazı durumlardan kurtularak kendini yenilemesi ile tabir edilir. Güzel bir döneme delalet olduğu söylenir. Korkarak, istemeyerek intihar etmek ise endişe duyulacak durumlar içerisinde olmaya delalettir. Sorunların ve zorlukların bir süre art arda geleceği tabir edilir.

Rüyada Birinin İntihar Etmesi

Hayırla tabir edilmeyen bir rüyadır. Rüyanızda intihar eden kimseyi tanıyorsanız eğer o kişiden gelecek kötü bir haberin size ulaşacağı alamettir. Zorlu bir dönemin habercisidir. Tanımıyorsanız eğer, kontrolü sizin elinizde olmayan durumlar vesilesiyle gelecek olan zorlukları işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın