Rüyada Karyola Görmek

Rüyada karyola görmek, hayırla yorumlanır.

Es’ Salimi’nin yorumuna göre,

Rüyada karyola görmek, beşik gi­bi, sevince işaretle yorumlanır demiştir. Rüyasında sahibi belli olmayan (bilinmeyen), bir karyola ve üzerinde yatak bulunduğu halde görmek, hayırla yorumlanır demiştir. Böyle bir karyolanın üzerine oturduğunu görmek, evlen­meye, yani rüyayı gören kişi bekarsa evlenir veya evlene­ceğine işarettir. Rüya sahibi evli ise, muradına ereceğine, yani istek ve arzusu ne ise, ona kavuşacağına işarettir. Şayet eşi hamile ise, bir erkek çocuğunun dünyaya geleceği­ne (bir oğlu olacağına) işarettir.

Rüyasında yataksız (üzerinde döşek-yatak bulunmayan) bir karyolanın üzerine oturduğunu gören kimse, bir yolculuğa çıkar veya çıkacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, eğer hasta biri ise, vefat eder, ölümüne (öleceğine) işaret eder denilmiştir.

Rüyasında karyolanın kırıldığını görmek, iyi değildir. Rüya sahibi, şeref ve itibarını kaybeder, kaybedeceğine veya ölümüne işarettir. Ya da hanımından (eşinden) ayrılmaya işaret eder denilmiştir. Eğer bu rüyayı gören kimse bir kadın ise, o zaman yorum, o kadının (rüyayı görenin) evlen­mesine evleneceğine işarettir şeklinde yapılır denilmiştir.

Rüyada karyola görmek, yüksek mevki ve se­yahate işarettir. Üzerinde yatak bulunmayan bir karyolaya oturdu­ğunuzu görmek, bir seyahate çıkacağınıza, hasta iseniz öleceğinize, evli iseniz boşanacağınıza, karyolanın kırıldığını görmek, şeref ve itibarınızın azalacağına yahut herhangi bir sebepten dolayı vazife­nizden ayrılacağınıza işarettir.

Rüyada bir karyola üzerinde oturduğunu veya yattığını görmek, yüksek makama ve menfaate işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Shehla Rehimli

Merhabalar.Ruyamda çocuk karyolasi gordum.ama benim çocuğum 12 yaşında.renkli cok guzel karyolaydi.evli degilim ki cocugum olacak diye düğündeyim.anneme bak çok güzel karyola diyordum.ama kalbimde kendi kendime kimin bebegi varsa ona veririm diye diye karyolaya dokunuyordum.ne anlama geliyor?

alı yaman

ruyamda bana ve vucutuma para yapıştırmışlar