Rüyada Karnıyarık Görmek

Rüyada karnıyarık görmek rüyayı gören kişinin sağlığına düşkün olmadığına ve sağlıksız beslendiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin midesine çok düşkün bir kişi olduğuna yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı alimlere göre ise rüyayı gören kişinin yakınında bulunan mide düşkünü olan kişiye de yorumlanır. Bu kişi sadece açlığı giderildiği süre rüya sahibinin yanında olacak olan bir kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Karnıyarık Yemek

Rüyada karnıyarık yemek midesine düşkün olan insan delalet eder. Özellikle yemek ayırt etmeksizin tüketerek sağlığını olumsuz yönde etkileyen kişiye delalet ediyor.

Rüyada Karnıyarık Pişirmek

Rüyada karnıyarık yemeği pişirdiğini gören kişi bazı alimlere göre cefa çekerek sefa süreceğine, hayalini kurmuş olduğu şeyler için çok sarf ederek bu isteklerine kavuşacağına delalet eder. Bazı alimler için ise rüyada karnıyarık pişirmek mutluluk veren bir habere, karlı işler için adım atılacağına, sevdikleri ile zaman geçirmeye ve borç batağında olan bir tanıdıktan uzaklaşılacağına yorumlanıyor.

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek rüyayı gören kişinin sıkıntı ve zorluk yaşayacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüya sahibinin gelirinin azalması sonucunda sıkıntı yaşayacağına ev mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada patlıcan yemeği görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntıların geçeceğine gelirinin artacağına ve bu vesile ile de borçlarının bitip feraha çıkacağına delalet eder.  Rüyada patlıcan yemeği gören kişi bundan sonraki yaşamında doğru adımlar atarak maddi anlamda iyi gelirler elde edeceği şeklinde yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın