Rüyada Karla Oynamak

Rüyada karla oynamak, rüya sahibinin hayırlı haberler alacağına ve hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına delalettir. Rüyayı kar yağma mevsiminde gören kişilerin ruhlarını ve maneviyatlarını sıkan şeylerden kurtulacağı da rivayet edilmektedir. Rüya eğer yaz aylarında görülür ise kişinin maddi zarara uğrayacağına alamet edilir. Rüyada karla oynamak, bedensel rahatsızlıkların iyileşeceğine, kendisine zarar veren insanlardan kurtulacağına, iş yerinde terfi alacaklarına eğer rüya sahibi işsiz ise iş bulacağına ve maddi kazanç sağlayacağına delalettir.

Rüyada Yağan Karla Oynamak

Rüyada yağan karla oynamak, kişinin kısmetinin açılacağına, bereketli ve rızkı bol günlerin çok yakın olduğu rivayet edilir. Rüyada yağan karla oynayan kişinin maddi konuda ayağına kadar gelen fırsatların değerlendirilmesiyle ciddi manada zenginleşeceğine yorulur. Rüyada yağan karla oynamak aynı zamanda rüya sahibinin özgüvenli ve cesaretli olduğu manasını da taşır.

Rüyada Kartopu Yapmak

Rüyada kartopu yapmak, rüyada karla oynamak ile aynı anlamda yorumlanır. Rüya mevsiminde görüldüyse hayırlı, bereketli ve bol kazançlı bir döneme girileceği, eğer mevsimi dışında görüldüyse maddi kayıplara neden olacağına ve hastalığa alamet edilir. Rüyada kartopu yapmak, rüyayı gören kişinin bekar ise hayırlı bir kısmet bulacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Kartopuyla Oynamak

Rüyada kartopuyla oynamak, rüyayı gören kişinin stresli yaşantısından uzaklaşması gerektiği manasına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin ailesiyle birlikte sevindirici bir haber alacağı da rivayet edilir.
Rüyada Karla Oynamak (Psikolojik Yorum)
Rüyada karla oynamak, rüyayı gören kişinin hayatında değişiklikler yapmak istediği, kendisiyle ilgili yenilikler gerçekleştirmek istediği manasına gelmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın