Rüyada Kandırmak

Rüyada kandırmak, rüya sahibinin sıkıntılı günlerinin uzakta kalacağına, sekteye uğrayan bir takım projelerin sorunsuz bir şekilde sonuçlanacağına, başarısız işlerinin kısa zamanda karlı bir şekilde başarıya ulaşacağına, kısmetinin açılacağına, iş yerinde yürüttüğü bir takım işlerde büyük ilerleme sağlayacağına, üzüntülü ve endişeli ruh halinden arınıp güzel ve başarılı günlere kavuşacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Başka Birini Kandırmak

Rüyada başka birini kandırmak, rüya sahibi için bereketli ve bol kazançlı günlerin habercisi olarak yorumlanır. Müşkül durumda olan bir yakına bütün imkanları kullanarak yardımda bulunmaya ve kalbi kırılan bir dost ile yeniden barışmaya delalettir. Rüyada başka birini kandırmak aynı zamanda başka insanların cesaret edemediği bir takım işleri başarılı bir şekilde sonuca ulaştıracağına yorulmaktadır.

Rüyada Sevgiliyi Kandırmak

Rüyada sevgiliyi aldatmak, rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili olumlu işlere imza atacağı, birden fazla yerden iş teklifi alacağı, başarılı birçok projeye imza atacağı, yaptığı güzel işlerle hızla yükseleceği ve maddi güç kazanacağı manasına gelmektedir.

Rüyada İnsanları Kandırmak

Rüyada insanları kandırmak, hayattaki olumsuz gidişatın değişeceğine, kötü günlerin bulunduğunuz ortamdan kısa süreliğine uzaklaşma ile son bulacağına, sıkıntılı günlerin geride kalacağına, güzel bir işe girileceğine ve maddi kazanç sağlanacağına delalettir.

Rüyada Eşini Kandırmak

Rüyada eşini kandırmak, rüyayı gören kişinin ayağına kadar gelen birkaç tekliften kendisine en uygun olanı seçeceği manasına gelmektedir. Rüyada eşini kandırdığını gören kişinin aynı zamanda etrafındaki olumsuz düşünceli bir insanın çabasına rağmen büyük başarılar elde edeceğine rivayet olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!