Skip to Content

Rüyada Karısının Aldattığını Görmek

Rüya sahibi bazı ailevi problemler içinde kalacaktır. Rüyada karısının aldattığını görmek rüya sahibinin eşi ile bazı sorunları olduğunu gösterir. Sorunların nedeni ise aile dışındakilerden kaynaklı. Eşiniz büyük bir günah işleyecek ve ayrılma durumunuz dahi söz konusu olacak. İşlerini halletmek için devamlı yalan söyleyen eşe tabir edilir. Eşini tanımadığı biri ile  kendisini aldatırken görmek ise tersine bir rüyadır ve eşinizle huzurlu yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Aldattığınızı Görmek

Aldatmak rüyaları kadın ve erkek için hayra yorulmaz. Rüyada karısının aldattığını görmek rüya sahibinin doğru yoldan çıktığını da gösterir. Maddi dünya işlerine ağırlık vermekte ve manevi hayatı hiçe saymaktadır. Kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini belirten bir işaret rüyası.

Rüyada Eşiniz Tarafından Aldatıldığınızı Görmek

Rüya sahibi dünya hayatında mağdur olacak ve işleri yolunda gitmeyecektir. Rüyayı gören kişi çok iyi niyetlidir. İyi niyetli oluşu yüzünden devamlı kandırılmaktadır. Saflığından yararlanmak isteyen kişiler çevresini sarmış olduğu için işlerini bir türlü rayına koyamaz. Çevrenizde dost görünen ama sizin iyiliğinizi istemeyen dolu kişi var. Hile ile işlerinizin ters gitmesine neden oluyorlar.

Rüyada Karısını Aldatırken Yakalamak

İç dünyanız endişe ile dolu. Her olayı kaygı ile izlediğinizi gösterir. Gerçek hayatında eşini çok kıskananlar bu tarz rüyalar görebilir. Endişe verici duygulardan sıyrılmalısınız. Bu tarz rüyalar çoğu zaman bilinç altınızda olan endişeleri ön plana çıkarır.