Skip to Content

Rüyada Fermuar Görmek

Rüya sahibinin bekar bir erkek olmasıyla rüyada fermuar görmek hayırlı bir eş ile kısa süre içerisinde izdivaç gerçekleştireceğine ve huzur, mutluluk dolu bir evliliğe delalettir. Rüya sahibinin kadın olması akraba olan bir erkekle ya da kocasının ailesinde bir erkekle yaşanabilecek durumları tabir eder.

Rüyada Fermuar Kapatmak

Hayırlı rüyalardan kabul edilmez. Bu rüyayı gören kimsenin mesleki hayatında hiç umulmayan, beklenilmeyen bir yerden sorun çıkacağına ve bu sorunun çığırından çıkacağına delalettir. Bu dönemde rüya sahibi her kontrolünü iki kere yapmasında fayda vardır.

Rüyada Bozuk Fermuar Görmek

Hanenin durumunu, refahını tabir eden rüyalardandır. Böyle bir rüya gören kimsenin eskiden beri süregelen bir ailevi problemin yeniden alev alacağına, tam çözüleceği düşünülürken tekrar eskisi gibi çözümsüz hale geleceğine alamettir. Eğer rüyanızda bozuk fermuar gördüyseniz, bu tarz durumlarda biraz daha serinkanlı olmanız ve hemen umutlanmak yerine daha mantıklı çözümler aramaya devam etmeniz akılcı bir çözüm bulunmasına yardımcı olabilir.

Rüyada Ceket Çıkartmak

Rüyada ceket çıkartmak güzel gelişmelerin, yeniliklerin habercisidir. İyi bir döneme başlanacağına delalettir.Aynı zamanda talihinin de açılacağı ve çalışmalarında başarıya kavuşacağı rivayet edilir.

Rüyada Ceket Dikmek

Hayırla tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibinin severek yapacağı bir işe başlayacağına ve bu iş aracılığıyla birçok kişinin de maddi açıdan rahatlamasına yardımcı olacağınaalamettir.

Rüyada Ceketin Yırtılması

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada ceketin yırtıldığını gören kimsenin meslek hayatında yeni bir kapının açılacağı alamet edilir. Yeni iş kapısının rüya sahibinin beklemediği şekilde güzel geçeceğine ve huzurlu bir döneme başlayacağına delalettir.