Rüyada Kar Topu Görmek

Rüyada kartopu görmek mevsimine göre farklı yorumlanır. Mevsiminde görülen kartopu hayra, gülümsemeye, mutlu olmaya, gelecek olan bir haberin sevincini yaşamaya alamettir. Rüya sahibinin hayatının sakinleşeceğine ve bu dinginliğin hayatının her alanına huzur getireceğine işarettir. Mevsiminde görülmeyen kartopu ise hayra yorulmaz ve sağlık problemine delalettir. Bu rüya kişinin sağlığıyla alakalı tedbirler alması gerektiği yönünde bir ikaz da olabilir. Kişi yaşayacağı büyük bir sağlık sorununu, alınacak tedbirlerle geciktirecek ya da önleyebilecektir.

Rüyada Kartopuyla Oynamak

Rüyada kartopu oynadığını görmek kişinin ruhen ağırlıklarından kurtulmasına, problemlerden sıyrılıp hafiflemesine, sıkıntılı günlerin ardından eğleneceği günler göreceğine işarettir. Rüyasında kartopu atan kişinin karşısına çıkacak fırsatlar ve beklenmedik nasipler vardır. Bu fırsatları değerlendirirse, büyük kazançlar sağlayacaktır.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yediğini görmek kişinin rüyayı hangi mevsimde gördüğüne bağlı olarak yorumlanır. Eğer kişi bu rüyayı kış ayında görmüşse şanssızlığa ve nasibinin azalacağına işarettir. Fakat bu rüya yaz ayında ya da sıcak sayılacak bir dönemde görülmüşse kişinin feraha ereceğine işarettir. Bol miktarda karı ağzına atan kişinin yaşadığı sıkıntılar tahmininden daha kısa bir sürede son bulacaktır.

Rüyada Üzerine Kar Yağmak

Rüyasında üzerine kar yağdığını gören kişi için sıkıntılı günler yaklaşıyor demektir. Bu rüya ister yazın ister kışın görülsün, her iki durumda da hayra alamet değildir ve rüya sahibinin keyfinin kaçacağı, huzurluk yaşayacağı olayların yaklaşacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın