Rüyada İstifra Etmek

Rüyada istifra etmek hayırlı bir rüyadır. İstifra ile içteki kötülükler, kinler, birikmiş öfkeler ve huzursuzluklar dışarı atılır. Hastalıklar, musibetler, uğursuzluklar gider.

Rüyada İstifra Ettiğini Görmek

Rüyada istifra ettiğini görmek rüya sahibi için feraha çıkmak şeklinde tabir edilir. İstifra etmek hayırlı bir rüya olduğu için istifra ettiğini gören kişi de bu hayırdan istifade eder. Yanlış bir yoldaysa doğruya yönelir. Hastalık sahibiyse şifa bulur ya da hastalığı hafifler. Maddi darlık içindeyse bu sıkıntısı hafifler. Günahkâr bir kimseyse sevaba ve hayra yönelir. Üzerinde ağır mesuliyetler varsa bunların ağırlığı azalır. İstifra etmek gerçek hayatta kişinin midesini nasıl rahatlatıyorsa, rüyada da ruhunu ve gönlünü rahatlatmaya alamettir.

Rüyada Birinin İstifra Ettiğini Görmek

Rüyada istifra eden bir kişiyi görmek hayırla tabir olunmaz. Görülen kişinin rüya sahibine dert açacağı, bir sıkıntının içine sokacağı ya da kazançlarına sekte vuracağı manasına gelir. Rüyasında istifra eden birini görmek tedbirli olmak gerektiğine işarettir. Görülen kişi yakın biriyse, o kişiye karşı daha dikkatli olunmalıdır.

Rüyada Kusmuk Temizlemek

Rüya kusmuk temizlemek de yine hayra yönelmek manasındadır. Kişinin kendiyle giriştiği savaştan galip çıkacağına, ruhundaki kötülükleri temizlemek için gayret sarf edeceğine, günahlarında vazgeçmek için mücadele edeceğine delalettir. Böyle bir rüya gören kişi için Hak yoluna girileceği, daha iyi bir insan olunacağı yorumu yapılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın