Rüyada Kapanmak

Rüyada kapanmak hayra yorulur ve kişinin hayatında güzel şeyler olacağına işaret eder.  Kişinin maneviyatı yüksek biri olduğuna, her geçen gün Allah’a daha yakın olmak için çabaladığına, sürekli dua ettiğine ve ahlaklı, dürüst, saygılı bir kişiliğinin olduğuna, hayırlı işler yapacağına ve doğru yolda ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Başkasının Kapandığını Görmek

Rüyada başkasının kapandığını görmek şansa yorulur ve kişinin bu günlerde her konuda çok kısmetli olacağına da delalet eder. Rüya sahibinin elini attığı her işte başarılı olacağına, hayatının olumu yönde gelişeceğine, aniden gelecek ve kendisine büyük sürpriz olacak mutlu bir haber alacağına ve bu haberin tüm hayatını değiştireceğine ve neşe içinde geçecek günlerin başlangıcı olacağına, gerçek aşkı bulmaya, duaların kabul olmasına, haneye gelecek güzelliklere ve berekete işaret eder.

Rüyada Kapanmak Açılmak

Rüyada kapanmak ve sonrasında tekrar açılmak kişinin doğru yolda ilerlediğine, güzel işler yaptığına, her geçen gün ahret hayatını kazanmak için daha çok çalıştığına ancak daha sonra yanlışa düşeceğine ve bir takım hatalar yapacağına, fesat işler yapacağına ve günaha gireceğine tabir edilir. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin iyi giden hayatının bir anda farklı bir noktaya geleceğine, birçok problemle karşılaşacağına, karşılaştığı engellerin canını sıkacağına, zor ve mutsuz günler geçireceğine, endişe ve stres içinde olacağına ve tüm bunları aşması için zamana ihtiyacının olacağına yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın