Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüyada kapalı kadın görmek kişinin bu günlerde yeni biri ile tanışacağına, bezen de rüya sahibinin çevresindeki herkesin maneviyatı yüksek kişiler olduğuna, Allah sevgisi ve inancı taşıdıklarına, dini bütün kişilerle dostluk kurduğuna delalet eder. Rüya sahibinin inancı sebebiyle, her daim Allah tarafından yardım göreceğine, sıkıntıya ve dara düşmeyeceğine, bekar bir kızın rüyasında kapalı bir kadın görmesi kişinin bir büyüğünden nasihat göreceğine, bekar bir erkek için ise bu rüya görücü usulü bir kız bularak evlenmeye, hayırlı bir yuva kurmaya ve kız evlat sahibi olmaya, bereket ve bolluk içinde yaşamaya işaret eder.

Rüyada Kapanmak

Rüyada kapanmak bayanlar için yakın zamanda dini konularda araştırma yaparak, bilgilenerek kapanacaklarına işaret eder. Rüya sahibinin yeni bir hayata başlayacağına, büyük bir karar alacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, duaların kabul olacağına delalet eder. Bazen de bu rüya sahibinin yeni bir sayfa açacağına, tüm günahlarına tövbe edeceğine, pişman olacağına ve hayatını düzene sokacağına tabir edilir.

Rüyada Başörtüsü Satın Almak

Rüyada başörtüsü satın almak rüya sahibinin disiplinli bir hayatının olacağına, kararlı bir yapısı olmasının iş hayatında işe yarayacağına, karşısına çıkan engelleri görmezden geleceğine, tüm sorunlara çözüm bulacağına, bu süreçlerde prensiplerinden ödün vermeyeceğine, çevresindekilerin kıskançlık duyacağına delalet eder. Rüya sahibinin büyük başarılara imza atacağına, iyi yerlere geleceğine, maddi gelirini artıracağına da tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın