Skip to Content

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Rüyanızda kanser olduğunuzu öğreniyorsanız (ve gerçek hayatta kanser değil iseniz), o zaman kendi sağlığınıza ve ihtiyaçlarınıza yeterince dikkat edemiyor olabilirsiniz. Başkalarını yetiştirmek için çok fazla zaman harcıyorsunuz ve kendinizi yetiştirmek için yeterli zamanınız yok. Bu rüya size kendinizi önemsemeniz ve tedbirli olmanız konusunda uyarı veriyor olabilir.

Kanser rüyalarında iki önemli bağlantı var. Birincisi, birçok insanın hayalini kurduğu kanserle tanışmasıdır, çünkü ölümü temsil eder. Böylece görülen rüya, ölüm hakkındaki korkularını yaşamanın bir yoludur. İkincisi; kanser, duygusal olanların, hasta veya sağlıksız olan karakterini gösterir. Rüyada kanser olduğunu öğrendiğiniz bir rüyada, bedenin hangi bölümünün kanser olduğunu bilmek de önemlidir.

Rüyada Cilt Kanseri Olduğunu Öğrenmek

Başkalarına göre cildinize farklı baktığınızdan veya tedavi ettiğinizden emin olduğunuzu gösterir. Belki de görünüşünüzden memnun değilsiniz ve umutsuz hissediyorsunuzdur.

Rüyada Akciğer Kanseri Olduğunu Öğrenmek

Akciğer kanseri rüyası duman ve toz ile tehlikeli bir ortamda çok fazla zaman harcayabileceğinizi gösterir. Belki de yaşam şartlarınızı ve çevrenizi değiştirmenin zamanı geldiğine bir uyarıdır.

Rüyada Mide Kanseri  Olduğunu Öğrenmek

Midenizde kanser olduğunu öğrendiğiniz rüyanız bilinçaltınıza sağlıksız gıdalar ile ilgili düşüncelerinizi yerleştirmiş olabilir.
Rüya, aile hayatında üzüntü bekliyor. Ailenizde size yakın biri düşüyor olabilir

Rüyada Beyin Kanseri Olduğunu Öğrenmek

Beyin tümörü veya kanser gördüğünüz rüya bazı tutarsız, sağlıksız ve boş düşüncelerin zihninizde kontrolü ele geçirdiğine işaret eder.

Rüyada Kanser Olan Bir Yakınınız ise

Bazı rüyalarda kanserli bir başkasıdır, ancak devam etmek için endişeli öz bilinç gibi kendinizin bir yönünü temsil ettiği düşünülmelidir. Cinsel benliğiniz, işiniz veya mesleğiniz vb… Özellikle de anne figürü, duygusal yönünüz hakkında ne hissettiğinizin bir ifadesidir. Bu etki kendi iyilik halinizde uzaklaşıyor olabilir veya bazı zamanlarda yaşadığınız toplumsal tutumlarda, aynı şekilde kendi sağlığınız ve bütünlüğünüzü yitirmiş hissedebilirsiniz. Geleceği doğru tahmin eden rüyalar çok nadirdir. Dolayısıyla hayal ettiğiniz kişinin aslında kanseri olduğu veya kanser olacağı imkânsız değil, ama pek olası değildir.