Skip to Content

Rüyada Kana Kana Su İçmek

Rüyada kana kana su içmek, kişinin ihtiyaç duyduğu şeylerin gerçekleşeceğine dair inancıdır. Rüyada görülen su çok temiz ve berrak ise maneviyatı güçlü, bilgili, sağlıklı kişiye işaret eder ve kişinin rüyasında bu temiz ve berrak sudan içmesi hayatı boyunca güzel bir yaşantısı olacağına, mutluluk ve bereketin kendisiyle birlikte etrafına yayılacak olduğuna tabir edilir.

Rüyada kana kana su içmek, genel olarak bolca kazanç sahibi olunacağına delalet sayılır. Rüyada su hayattır, dini bütünlük, vefakârlık, sadakat, mutluluk kısacası hayattaki mutluluğa dair her şeydir. Rüyasında çok susamış olduğunu ve kana kana su içtiğini gören kimse bir miktar yoksunluk ve ihtiyaç vaziyetinin ivedi zamanda düzeleceğine şahit olacaktır.

Rüyada Çeşmeden Kana Kana Su İçmek

Rüyasında hane içerisindeki çeşmeden su içtiğini görmek; şansın ve iyiliğin eve dolacak olduğuna, kişinin ailesi ile saadetine, işinde gücünde sıhhat bulunacağına yorumlanır. Rüyasında bir sokak, köy çeşmesinden kana kana su içtiğini görmek ise yüceliğe, sevip sayılmaya, çeşmeden akan suyun çok tatlı ve berrak olduğunun görülmesi bereketli, ucuzluğun olacağı bir seneye tabirdir.

Rüyada Akarsudan Kana Kana Su İçmek

Rüyada görülen akarsu sürekli kazanç ve sağlık sembolüdür, rüyasında coşkuyla akan bir akarsudan kana kana su içtiğini görmek; tüm ihtiyaçlarının büyük bir hızla yerine geleceğine, özlemlerinin kalmayacağına işaret eder. Akarsuyun cılız olması ise aynı oranda az miktarda, tatmin etmeyecek gelir kaynağı olarak görülür.

Rüyada Gölden Kana Kana Su İçmek

Rüyada durgun bir gölden, göletten su içmek, iyiye yorulmaz. Durgun su kısmetlerin azlığına, bereketin durağanlığına ve nimetlerin azalmasına işaret sayılır. Rüyasında gölden kana kana su içmek; eldeki sermayeyi fütursuzca harcamaya tekabül eder. Rüyada görülen göl suyu çamurlu ve pis ise kötü ve zorluklarla dolu bir süreç yaşamaya rivayet eder.