Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürdüğünü gören kişinin yapacağı iyilikler sayesinde toplum ve çevresi tarafından sevilecek bir kişi olacağı söylenir. Rüyada kan tükürmek rüya sahibi kişinin hakkında arkasından dedikodu yapmakta olan kişilerin varlığına da işaret eder. Aynı zamanda bu rüya ele geçecek olan haram bir mala da rivayet eder.

Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada kan tükürülmesi ile aynı anlamları taşımaktadır. Rüya sahibi kişinin iş hayatında yapacağı çalışmalardan sonra dürüst ve akıllı tavırları sayesinde sevilen bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Ağızdan Kan Tükürmek

Rüyada ağızdan kan tükürüldüğünün görülmesi iş arkadaşları ve özel hayattaki arkadaşları vasıtasıyla kişinin haram bir mala sahip olabileceğini işaret eder. Malın kendisinde olmasından dolayı büyük bir üzüntünün ve sıkıntının yaşanacağına da işaret edebilmektedir.

Rüyada Kan Kusmak

İş hayatında iyi yerlerde olmayı başaran rüya sahibinin etrafındaki insanların kötü düşünceleri sebebiyle yakın zamanda başarısızlıklara maruz kalacağı söylenir. Kendisine çok fazla kızacağı söylenen rüya sahibi kişinin kendi isteği dışında eline geçeceği haram mal da bu rüyada ifade edilebilmektedir.

Rüyada Ağız Dolusu Kan Tükürmek

Aile hayatında anlayışlı ve sevecen bir kişinin varlığına işaret eder. Ancak aklı başında olan rüya sahibi kişinin çevresindeki bazı kişiler tarafından sevilmediği düşünülür. Bu kötü kişiler rüya sahibi kişi hakkında ortaya attıkları dedikodular ile rüya sahibinin canını bir müddet sıkacak demektir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!