Rüyada Anahtar Aramak

Rüyada anahtar gördüğünüz zaman anahtar herhangi bir yeri açıyorsa bu iyiye işarettir. Anahtarla kapıları kapatıyorsanız bu hayırlı olmayan bir rüyadır. Rüyada anahtar aramak bir bakıma dini vecibeleri yerine getirmediğinizi gösterir. Manevi hayatta kendinizi eksik hissediyorsunuz. Bir bayan rüyasında anahtar ararsa bu eşi ile ilgili sorunların olduğunu gösterir. Erkek rüyayı görmüşse hane değişikliği olur.

Rüyada Anahtarlar Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyada anahtar aramak kişinin iş hayatında başarılı bir döneme gireceğini gösterir. Aile yaşantısı düzelecek ve mutlu günler rüya sahibiyle olacaktır. Anahtar aramanın diğer bir anlamı da kişi çevresinde kendine yardımcı olacak tanıdık arıyordur. Rüya sahibinin belli bir birikimi de olabilir ve bunu değerlendirmenin yollarını arıyordur.

Rüyada Elindeki Anahtarı Vermek

Uzun süreden beri düşünülen işlerin güzel sonuçlanacağını gösterir. Maddi hayatınız düzelecek ve başarılı girişimlerde bulunacaksınız. Borç sorunlarınız varsa bunlardan kurtulacak ya da aile problemleriniz varsa bir şekilde çözüme kavuşacak. Rüya sahibinin sevenleri çok ve bu kişiler sayesinde her zaman hayatı güvende olacaktır.

Rüyada Anahtarın Kırılması

Sorunlu bir döneme gireceksiniz. Sağlık sorunlarınız olabilir. Sizlere sunulan iş fırsatlarını da kaçırabilirsiniz. Yakın tanıdıklarınızdan ihanete uğrayabilir ya da fesat birileri tarafından işleriniz engellenebilir. Dertlerinizi herkesle paylaşmamanızı gösteren uyarıcı bir rüyadır. Maddi açıdan bir zaman zorluk içine gireceksiniz. Ticari hayatınız bir süre duracak ve zorluklarla boğuşmak zorunda kalacaksınız.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın