Skip to Content

Rüyada Kalemler Görmek

Genel anlamda rüyada kalemler görmek çalışma ortamında dikkat çekecek güzel işler başarılacağına delalettir. Ancak bu rüya tabiri kalemlerin niteliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Rüyada Boya Kalemleri Görmek

Rüya sahibinin güleç ve iyi niyetli bir kimse olduğu kendisine müjdelenmiş demektir. Hayırla tabir edilen bu rüya, sahibinin geleceğinden ziyade onun bugününe işaret eder. Neşeli ve keyifli günler geçireceği rivayet edilir.

Rüyada Kalem Görmek

Bu rüya bir resmi işlemin gerçekleşeceğine delalet olduğu gibi rüya sahibinin bu durumda maddi açıdan az da olsa riskli bir noktada olduğu rivayet edilir. Diğer tabirlere göre ise rüyada kalem görmek rüya sahibinin adil ve idealist bir kimse olduğuna delalettir. Bekar bir erkeğin bu rüyayı görmesi, hayallerini süsleyen kadınla tanışmasına delalettir.

Rüyada Tükenmez Kalem Görmek

Rüya sahibi iş hayatında önem taşıyan bir noktanın onaylanmasına delalettir. İş yerinin kapasitesinin ya da iş kolunu geliştirilerek hakim olunan alanın artmasını işaret eden bir rüya olmasının yanı sıra, rüya sahibinin itibarlı bir kimse olduğunu kendisine müjdeler.

Rüyada Renkli Kalem Görmek

Güzel rüyalardandır. Olaylara iyi yanlarından bakmayı alışkanlık haline getirmeye rivayet eder. İçine girilen sıkıntıların hane bireyleri tarafından yapılan fikir alışverişleriyle çözülebileceği vurgulanmıştır.

Rüyada Dolma Kalem Görmek

Maddi açıdan getirisi yüksek ve ileriye dönük bir projenin onaylanmasına delalettir. Meslek hayatında, mantıklı düşünebilen bir kimsenin yardımıyla rüya sahibinin kariyer yapabileceği rivayet edilir.Başka tabirlere göreyse izdivacı simgelediği tabir edilir.