Rüyada Bacak Kesilmesi Görmek

Rüyasında bacak kesilmesi gören kişi, çok güvendiği ve her zaman için akıl aldığı birisinden darbe yiyecek demektir. Rüyada bacak kesilmesi görmek, kişi evli ise ihanete uğrayacağına işarettir. Rüyada kesik bacak görülmesi iyiye işaret değildir.

Rüyada bacak kesilmesinin görülmesi, iş konusunda ya da yeni başlanan bir projede başarısızlığa uğrayacağının işaretidir. Rüyayı gören kişi işveren ise, yeni yaptığı yatırımdan zararla çıkacak demektir. Çalışanların maaşını ödeyemeyecek ve bu yüzden bunalıma girecektir.

Rüyada Bacağının Olmadığını Görmek

Rüyasında bacağının olmadığını gören kişi, yakın bir zamanda büyük bir kayba uğrayacaktır. Genelde bu kayıplar iş konusunda olacak diye yorumlanır. Gelişen kötü olaylardan dolayı kişinin iş konusunda büyük kayıplar yaşayacağına yorulur. Eğer çalışan bir kişi ise haksız yere işten çıkarılacak ve ekonomik olarak zor günler yaşayacaktır.

Rüyayı gören kişi, yakınlarından gördüğü desteği kaybedecek ve yalnızlık çekecektir.

Rüyada Bacak Yarası Görmek

Rüyasında bacak yarası gören kişinin rüyası, kişinin işlerinin kötüye gideceğine işarettir. Kişinin yaptığı hatalı hesaplar yüzünden büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına ve kişinin yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine işarettir.

Rüya bir anlamda uyarıdır. Kişinin ileride yaşayacağı maddî zorlukları atlatabilmesinin, aldığı kararlara bağlı olduğunun işaretidir.

Bu rüya aynı zamanda aile içinde de kişiye karşı olumsuz tavırlar alınacağına işaret eder. Bu yüzden kişinin bütün morali ve motivasyonu alt üst olur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın