Rüyada İşten Çıkmak

Rüyada işten çıkmak; bir iş güç sahibi kişinin işini kaybetme korkusu ile gördüğü rüyalardandır. Kişinin işinde memnun olmadığı veya iş hayatındaki istenmeyen tartışmaların yaşandığı gergin ortamlarda ve bu tür olumsuz koşullarda görülen psikolojik temelli rüyalar kişinin durumuna göre bazen gerçekte de olduğu gibi çıkabilir.

Rüyada işten çıkmak; rüya gören için yeni bir başlangıç sayılır. Rüyada işten kendi isteği ile çıktığını gören kişi ummadığı bir yerden iş teklifi alacak ve yeni bir işi değerlendirecektir. Rüyanın gidişatına göre tartışma veya kavga ile işten çıktığını görmek; işteki sıkıntılara veya iş yerinde daha üst bir pozisyonda ya da daha iyi imkânlara sahip olunacak bir bölüme transfer şeklinde de değişiklikler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada İstifa Ettiğini Görmek

Rüyada istifa ederek işten çıkmak; yapılan bir yanlıştan dönmeye, hatalarını telafi etmeye yorumlanır. Kimi hallerde bu tür rüyalar çalışma hayatındaki monotonluktan kaynaklanan iç sıkıntısına delalet eder.

Rüyada İşten Ağlayarak Çıkmak

Rüyada gözyaşı sevinç ile karşılanacak, olumlu gelişme ve olaylara yorulur. Rüyada ağlayarak işten çıktığını gören kişi de beklemediği bir mükâfat ile karşılaşacak, maddi ve manevi rahata erecektir.

Rüyada İşten Kovulmak

Rüyada işten kovulmak; yanlış hareketlerde bulunup toplum tarafından dışlanmaya tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre de bu rüya yeni iş fırsatları ile karşılaşıp daha iyi kademelere gelmeye işaret sayılır. Kişinin yüzünün güleceği, sıkıntılarını ardında bırakacağına yorulur rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın