Rüyada İstemeye Gelmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyada istemeye gelmek genel anlamda rüya sahibinin gerçek hayatında, hayatının aşkıyla beraber olduğunu ya da çok kısa bir süre içerisinde o kişiyle tanışacağını rivayet eder. Bu rüyayla, eşi ile huzurlu, mutlu bir beraberliği olacağı işaret edilir.

Rüyada Görücü Görmek

Genel olarak mesleki hayatı tabir eden bir rüyadır. Rüyada kendisine görücü geldiğini görmek mesleğinde gelişim göstereceği rivayet edilir. Başka bir tabire göre ise gerçek anlamda yorumlanır. Yani bekar bir kimsenin bu rüyayı gördüğü dönemde kendisine görücü geleceği işaret edilir. Rüya sahibi hali hazırda kurulu bir yuvaya, eşe sahipse eğer o zaman maddi gelirini zahmetsiz bir şekilde elde edeceği alamet olur.

Rüyada Görücüye Çıkmak

Herhangi bir durumla alakalı hayırlı bir karar vermek durumunda kalınacağı işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında bu dönem içerisinde hayırlara vesile olan gelişmeler olacaktır.

Rüyada Kızının İstendiğini Görmek

Rüya sahibi bekar kızı olan bir kimse ise, rüya gerçek anlamında tabir edilir. Evladının yakın bir tarihte evliliğe yönelik bir talebi olacaktır. Bu rüyanın görüldüğü dönem böyle bir durum gerçekleşirse bu evliliğin hayırlı olacağı rivayet edilir.

Rüyada Birini İstemeye Gelmek

Rüyada birini istemeye gelmek genel anlamda rüya sahibinin dünya evine girmeyi istediğini ancak bu istediği kişinin hala hayatına girmediğini ve o kişiyle evlendiğinde çok huzurlu bir aileye, haneye sahip olacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın