Rüyada Eski Koca Görmek

Rüyasında eski kocasını gören kişinin meslek hayatında ve aile hayatında hayırlara vesile olacak olaylar ile karşılaşabileceği söylenir. Sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağı söylenen kişinin büyük üzüntüleri geride bırakacağı ve uzun süredir yapmak istediği işleri yapmaya başlayacağı şeklinde yorumlar da mevcuttur. Rüyada eski koca görmek yeni ve huzurlu bir hayata da işaret etmektedir.

Rüyada Eski Kocayı ve Ailesini Görmek

Meslek hayatında başa gelecek büyük sıkıntılar ve zorlukları temsil eder. Kişinin uzun sürecek olan sıkıntılı dönemlerden sonra ayağa kalkacağına ve büyük mutlulukları kucaklayacağına yorulur. Maddi olarak gelecek olan büyük kazançlar ve kişinin hayatında açılacak olan yeni kapılar bu rüyanın tabirleri arasında yer almaktadır.

Rüyada Eski Kocayla Sevişmek

Rüya sahibi kişinin yeni bir ilişki yaşayabilecek olduğuna ve karşısına çıkacak olan hayırlı kısmet ile hayatını birleştireceğine delalet eder. Kişi hayatına girecek olan yeni kişi ile birlikte son derece huzurlu bir hayat sürmeye başlayacaktır.

Rüyada Eski Kocayla Öpüşmek

İş yaşantısında karşısına gelecek olan fırsatlar ve başarılara işaret eden bu rüya, rüyayı gören kişinin çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok yakında büyük işler için gerekli olan adımları atacağına yorulur. Kişi iş hayatındaki başarılı girişimleri sonrasında yakın çevresinde yer alan tüm insanların dikkatini üzerine çekecek ve onların takdirini en yüksek şekilde kazanmaya başlayacaktır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Esin karagök

Rüyamda boşandığım eşim bana bir hediye göndererek af dilemeye ve gönlümü almaya çalışıyor.pişman olduğunu ve yine benimle birliktelik istediğini söylüyor.

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14