Rüyada Islatmak

Rüyada ıslatmak, birçok rüya tabirleri kaynağına göre iş alanında yaşanan aksaklıklar olarak yorumlanır. Rüya sahibi işindeki ciddiyetsizliği sebebiyle iş yerinde sürekli olarak uyarılır ve yetkilerinin gözünde değer kaybetmeye başlar. Üzerindeki sorumlukları yerine getirmeyen, işini iyi yapmayan ve sürekli ihtar alan bir çalışan haline gelir. Düzensiz ve umursamaz davranışları sebebiyle iş yerindeki değeri düşer. Performansındaki düşüşle birlikte başarısız olarak nitelendirilir ve kazancı da düşmeye başlar.

Rüyada ıslatma aynı zamanda burnunun dikine gitme, uyarıları dinlemeden bilinçsiz davranışlar sergileme şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi kendisine verilen öğütleri kulak arkası ettiği için yanlış davranışlar sergiler ve hata yapmaya başlar. Bu davranışları sonucunda oluşan olaylar nedeniyle çok fazla başı ağrır. Hatta bazı kaynaklarda bu davranış şekli yüzünden rüya sahibinin ailesiyle de çatışma yaşayacağı, arasının bozulacağı şeklinde yorumlar bulunmaktadır.

Rüyada Altını Islatmak

Rüyada altını ıslatmak, aniden gelişen bir olay nedeniyle duyulacak olan büyük korku ve panik şeklinde yorumlanır. Rüyasında altını ıslattığını gören kişi oluşacak bir trafik kazası ya da buna benzer yaralanmaya sebep olabilecek bir olay yaşar ve bunun neticesinde büyük panik duyar. Rüya sahibinin endişe ve panik içerisinde olacağı bir olay yaşayacağına işaret eden bu rüya, kişinin işinde yaşayacağı kaybın da bir çeşit işareti olabilir. Rüya sahibi korku ve panik yaşatan olay sonrasında büyük bir üzüntü yaşar ve uzun süreli bir bunalım geçirebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın