Rüyada Hırsızlığa Uğramak

Rüyada hırsızlığa uğramak, çoğu zaman gerçek yaşamda rüya sahibinin başına gelecek olan haksızlık şeklinde yorumlanır. Rüyasında hırsızlığa uğradığını gören bir şeylerini çaldıran kişi, yakın zamanda bir haksızlık ve iftira ile karşı karşıya kalır. Bu nedenle saygınlığını yitirir. Bazı kaynaklarda eğer rüyada görülen kişi tanınıyorsa, ondan kaynaklı bir haksızlığa uğranılacağı bilgisi yer almaktadır.

Rüyada hırsızlığa uğrayan kişi, malını mülkünü çalan kişi tarafından gerçek yaşamda da zarar görür. Bu kişi yakın çevresinden ya da ailesinden biri olabilir. Onun bizzat kendisi tarafından yapılan bir haksızlıkla ya da sebep olduğu bir adaletsizlikle karşılaşılır. Bu durum nedeniyle rüya sahibi malını, mülkünü ve hatta itibarını kaybetmeye başlar.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunacak olan katı kalpli ve merhametsiz bir erkeğin habercisidir. Rüya sahibi bu erkek nedeniyle çok büyük problemler yaşar. Bu bir arkadaş, sevgili ya da eş olabilir. Kimi zaman aile üyelerinden bir erkek olduğu da düşünülür. Rüya sahibinin değerli eşyalarını çalan bu hırsızın, gerçek yaşamda ona kötülüğünün dokunması için mücadele edeceğine inanılır.

Rüyasında hırsız gören kişi, kendi menfaati için yanında duran, çıkarları için ona güzel sözler söyleyen, ama sürekli kötü düşünceleri olan bir erkeğin zararını görür. Bu zarar hem maddi hem de manevi boyutta olabilir. Rüya sahibinin özellikle yeni tanıştığı erkeklere karşı dikkatli olması önerilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Emre

Rüyamda arkadaşım ile araba kiraladık. Sonra arabayı park ediyorum. Kısa süre bir yere gidip geliyorum. Arabanın arka koltuklarının çalınmış olduğunu görüyorum. Arabanın ön kapısı açık görüyorum. Arkadaşa kapıyı kapatmadın mı diye soruyorum. O da bilmiyorum diyor. Sonrasında polis geliyor ve hırsızı yakaladığını söylüyor. İşlemleri yaparken uyanıyorum. Bu ne anlama gelir?