Rüyada İş Görmek

Bir kimsenin rüyasında işini düşündüğünü ve işini görmesi, işinde oluyormuş görmesi, mertebe ve derecesinin yüksek olduğuna, işlerinin yolunda ve düzen içinde gittiğine işa­ret eder. Kişinin rüyada iş görmesi, mevki ve makamının artacağına, güç ve kuvvetinin yerinde olduğuna ve mura­dına ereceğine işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında işinin noksan ve eksik kalmış olduğunu gör­mek, iyi sayılmaz. Rüya sahibinin işsiz kalacağına işarettir. Yine çalıştığı makine veya aletin ansızın bozulduğunu gör­mek de, iyi değildir. Bu rüya, rüya sahibinin işinden çıkarıl­masına işarettir. Memur için de aynı şekilde yorumlanır.

Memur olan bir kişinin rüyada kendisini işinin başınday­mış olarak görmesi, ömrünün uzun olduğuna işarettir.

Kişinin rüyada çalışmakta olduğu işini, bitiremediğini ve­ya tamamlayamamış olduğunu görmesi, ümit ettiği bir şeyin olmayacağına ve ümitlerinin boşa çıkacağına işaret­tir. Çalıştığı işinden çıkarıldığını görmek de, iyi değildir. Bazen bu rüya verdiği sözü yerine getirilmemeye işarettir.

Rüyada kendinizi iş hayatında görmek, gayretlerinizin karşılığım tam olarak göremediğinize üzülüp sabırlı olmayı tercih edeceğinize işaret eder.

Rüyada iş görmek işsizlik ile tabir olunur. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda iş yaşamında bazı olumsuzlular yaşayacağına, iş ile ilgili olan tüm planlarının alt üst olacağına delalet eder. Rüya sahibin yakın zamanda işsiz kalarak iş aramak durumunda kalacağına rivayet eden rüya ayrıca rüyayı gören kişinin gelirin azalması sebebi ile de sıkıntılı günler geçireceğine de yorumlanıyor.

Rüyada İş Bulmak

Rüyada iş bulmak rüyayı gören kişinin bazı atılımlar yaparak arzu ettiği kariyer ya da mevkiye kavuşacağına delalet eder. Bunun yanı sıra sosyal hayatından da tanınan ve gıpta ile bakılan biri olacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin özel yaşamında da olumlu gelişmeler yaşanacağına ve bu anlamda rüyayı gören kişinin bazı adımlar atacağına da yorumlanıyor.

Rüyada İş Aramak

Rüyada iş aradığını gören kişi kendi yeteneklerini ve bilgisini gösterebileceği fırsatların yakın zamanda karşısına çıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bu fırsatları doğru şekilde değerlendirir ise hayatta oldukça başarı olacağına da yorumlanıyor. Aynı zamanda mevcut olan işinde de değişimler olabilir.

Rüyada İş Teklifi Almak

Rüyada iş teklifi almak rüyayı gören kişinin epey süredir beklenti içinde olduğu bazı fırsatların kapısını çalacağına ve bu fırsatları değerlendirerek uzun süredir beklettiği işlerine gerçekleştiremeyeceğine başlayacağına delalet eder.

Rüyada İş Yeri Görmek

Rüyada iş yeri görmek rüya sahibinin endişelerine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında ve sosyal hayatında bazı endişe verici olaylar yaşayacağına ve bu sebep ile tedirgin olacağına delalet eder.

Bir yanıt yazın