Rüyada İrkilmek

Rüyada irkilmek, rüyayı gören kişinin yaşamında aniden gelişen biri durumun yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığına uğrayacağına, bazı olaylar sonucunda alt üst olacağına, beklenmeden gelişen bu olay karşısında şaşkına dönüp ne yapacağına ya da ne gibi bir tavır takınacağını bilemeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin bir yakını tarafından ihanette uğrayacak olmasına da tabir ediliyor.

Rüyada İrkilerek Uyandığını Görmek

Rüyada irkilerek uyandığını görmek, rüyayı gören kişinin gelişen ani bir olay ya da durum karşısında en yakınlarının gerçek yüzünü göreceğine ve bu yüzleşmenin rüya sahibine sıkıntı yaratacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra rüya sahibinin boş yere emek vereceği bir iş ile uğraşacağına, kendisine mutsuzluk ya da huzursuzluk getirecek olan kimseler ile görüşeceğine delalet eder. Rüya sahibi için uyarcı nitelikte bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Sıçramak

Rüyada sıçramak, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu hatalar sonucunda bunlardan ders alacağına, bu derslerin alınması ile yaşamında daha doğru kararlar alarak oldukça huzurlu ve mutlu bir yaşama adım atacağına delalet eder. Rüya sahibinin kısmetinin açılmasına, başarılar ve zaferler kazanmasına tabir olunur.

Rüyada Ürpermek

Rüyada ürpermek, rüyayı gören kişinin iyiliksever bir kimse olduğuna, insanlara yardım etmeyi sevdiğine, yüce gönüllü ve eli bol biri olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu özelliğini sergileyeceği bir ortama gireceğine veya böyle bir duruma şahit olacağına tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın