Rüyada İnsan Dışkısı Görmek

Rüyada insan dışkısı görmek, rüyayı gören kişinin dünya malına itibar edeceğine, arzu ettiği kazancı elde edeceğine, çok paralar kazanacağına fakat maneviyatının boşalacağına delalet eder. Rüyada insan dışkısı görmek rüya sahibinin haram lokma yiyeceğine, günahkâr olacağına ve hileli ve fitneli iş yapan kimseler ile ortak olacağına yorumlanır.

Rüyada İnsan Dışkısını Temizlediğini Görmek

Rüyada insan dışkısını temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin hatalarından ve günahlarından kurtulmak istediğine ve bunun için çaba harcayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaptığı haram işler sebebi ile yerle bir olan saygınlığını geri kazanabilmek için çeşitli yollar arayacağına da delalet eder.

Rüyada İnsan Dışkısına Ellediğini Görmek

Rüyada insan dışkısına ellediğini görmek, rüyayı gören kişinin harama el uzatacağına, günahkâr olduğuna ve hayatına sürekli hatalar yaptığına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin başkasının hakkına el uzatacağına ve hak yiyeceğine delalet edip, rüya sahibi için uyarıcı bir rüya niteliği de taşır. Rüyayı göre kişinin günahlardan tövbe etmesi gerektiğine de yorumlanıyor.

Rüyada İnsan Dışkısını Yediğini Görmek

Rüyada insan dışkısını yediğini görmek, rüyayı gören kişinin mal ve mülke kavuşarak, çok paralar kazanmak için günah sayılan işlere bel bağlayacağına, inancını bir kenara bırakacağına delalet eder.
Rüyada İnsan Dışkısına Bulaştığını Görmek
Rüyada insan dışkısına bulaştığını görmek, rüyayı gören kişinin zorluklar ile hayallerine kavuşacağına, hayal kırıklığı, mutsuzluk ve sıkıntı dolu günlerin yaşanacağına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın